Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi ile Ekranlara Dönüyor

admin

Haberler

5 Ocak 2016

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi ile Ekranlara Dönüyor

Beyazperdede sık sık karşımıza çıkan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy artık diziler ile de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısında habercilerin sorularını yanıtlayan Ulusoy, yeni bir dizi ile ekranlara geri döndüğünü de açıkladı. Medcezir’in ilk sezonu bitmeden önce sinema filminde rol almak isteyen oyuncu Ali Bilgin’in de desteği ile yeni bir sinema projesinde yer almayı başarmıştı. Filmi ile fark yaratarak elinden geleni yapan oyuncu büyük beğeni toplamayı başarmıştı.

Delibal filminin çekimleri için beş ay boyunca müzisyen Serkan Ayman’dan davul dersi alan ünlü oyuncu 17 yaşından beri çaldığı gitar ile birlikte davulu da çalmaya başlayınca enstrüman kullanımı konusunda oldukça yetenekli bir hale gelmişti.

ABD’de Dizi Çekimleri için Silah Eğitimleri Alıyor

Filmdeki karakterin enstrüman çalmasını isteyen oyuncu ilk başlarda bu sahnelerin çekimlerinin zor geldiğini ancak Serkan Ayman’dan davul dersleri aldıktan sonra çekimlerin daha kolay geçtiğini söylüyor.

Önümüzdeki Eylül ayında yeni bir dizi projesinde yer alacağını söyleyen ünlü oyuncu, bu dizi projesi için ABD’de silah eğitimi almaya başladığını belirtti. 2010 Best Model’i kazanan oyuncu beyazperdede elde ettiği başarıyı yeni dizi projesi ile de devam ettirecek gibi gözüküyor. Dizi senaryosu hakkında ufak tefek ipuçları da veren Çağatay Ulusoy, heyecan ve aksiyon dolu sahnelerin izleyenleri beklediğini açıkladı. Bakalım Çağatay Ulusoy yeni dizi projesi ile beyazperdede elde ettiği başarıyı yakalayabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz