Gecenin Kraliçesi Dizisi Nerede Çekiliyor?

5 Ocak 2016
Gecenin Kraliçesi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Meryem Uzerli’yi tekrar izleyenleri ile buluşturacak olan dizi projesi Gecenin Kraliçesi ile ilgili ilk fragmanın yayınlanmasından sonra izleyenler büyük bir heyecan ile yeni diziyi beklemeye başladılar. En fazla izlenen diziler arasında yer alan Kiralık Aşk’ın reklamlarında yer alan fragmanda Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın aşkı dikkat çekiyor. İkilinin enerjisi ve üstün performansı ise oldukça başarılı gözüküyor.

Geçtiğimiz ay Fransa’nın Grass kasabasında başlayan çekimlerde Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrollerde yer aldığını görüyorduk. Yağmur Durul Taylan’ın yönetmen koltuğunda yer alığı dizi Güney Fransa’da yer alan ve dünyanın parfüm merkezi olarak kabul edilen Grass bölgesinde çekiliyor. Fragmanda yer alan ‘Aşkımız bir gecede mi soluyor?’ cümlesi ise dizinin senaryosu hakkında ufak ipuçları veriyor.

Dizide Aşk Kavramı Destansı Bir Şekilde İşlenecek

Gecenin Kraliçesi aşk kavramını çiçeğin kaderi gibi sadece bir geceye sığdırıyor. Tüm dizilerin yurtdışında çekilmeye başlandığı günümüzde bu dizinin de yurtdışında çekilmesi artık şaşırtıcı gelmiyor. 1 Ocak ayı itibariyle yayına başlayacak olan dizide Selin ve Kartal’ın destansı aşklarını hep birlikte izleyeceğiz.

Geçtiğimiz Pazartesi akşamı Suada’da yapılan Kristal Fare Ödül Töreni’nde ortaya çıkan başrol oyuncuları ise röportaj esnasında dizi ile ilgili ufak tefek ipuçları verdi. Dizi senaryosu hakkında, ‘Aşk kavramını derinlemesine işledik. Yeni dizimizin tüm izleyenler tarafından beğenileceğini düşünüyoruz. Yeni sezon için oldukça iddialıyız.’ şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz