Çilek Kokusu Dizisi Bitti mi?

admin

Star TV

5 Ocak 2016

Çilek Kokusu Dizisi Bitti mi?

Star TV ekranlarında her hafta izleyenleri ile buluşan popüler ve ünlü dizi Çilek Kokusu final yapıyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Yusuf Çim ve Demet Özdemir’in dizinin devam edeceğini açıklamasından sonra böylesine sürpriz bir final kararının açıklanması izleyenlerde şok etkisi yarattı. Son bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin TV8 ekranlarında devam edeceği haberleri ise dizi yapımcısı tarafından yalanlandı.

Mevzu bahis final bölümünde ise neler yaşanacağı belli olmaya başladı. Final bölümünde Aslı ile Burak karşılarına çıkan tüm engellere göğüs gererek bu engelleri aşmaya başlayacaklar. Çilek Kokusu dizisinin hayranları üzen bu haber ise sosyal medya platformlarında paylaşılmaya başlandı.

Dizi Yapımcısından Açıklama Geldi

Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mine Tugay, Laçin Ceylan ve Mahir Günşıray’ın başrollerde yer aldığı dizi ilk olarak Cumartesi günleri ekrana geliyordu. Daha sonra kış sezonuna geçilmesi ile birlikte Çarşamba gününe kaydırılan dizi yeni gününde de reyting sıralamalarında başarılı sonuçlar elde edemeyince kaldırılmasına karar verildi.

Geleceğe umutla bakan ve ünlü bir pastacı olmayı hayal eden genç bir kız ile günlerini hovarda bir şekilde harcayan zengin erkeğin hikayesinin işlendiği Çilek Kokusu ile ilgili dizi yapımcısı Faruk Turgut’tan da açıklama geldi. Turgut, ‘Çilek Kokusu dizisinde finale geldik. Başrol oyuncularımız daha önce dizinin devam edeceğini duyurmuşlardı ancak dizi artık sona eriyor.’ şeklinde açıklama yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz