Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

27 Aralık 2015
Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Seyircilerinin karşısına son olarak Delibal adlı film ile çıkan Çağatay Ulusoy, hayranlarını yakından ilgilendirecek ve sevindirecek bir haber verdi. Çağatay Ulusoy’un verdiği müjde ile hayranlarının karşısına yeni bir proje ile çıkabileceğini fikrini getirdi.

Medcezir’de de rol alan ve hemen ardından Delibal filmi ile kameralar karşısına geçen Çağatay Ulusoy kendisine yöneltilen sorulara ‘Yakında yeni bir dizi projesi var.’ şeklinde yanı verdi. Delibal filminin vizyona girmesinden sonra sürekli dışarıda vakit geçirerek dinlenmeye çalışan ünlü oyuncu son olarak Hisarüstü’nde görüntülendi.

Gazetecilerden gelen soruları yanıtlayan Çağatay Ulusoy, ‘Delibal filmi için oldukça heyecanlıyım. İzleyenler bence filmden tatmin olabilecekler. 30 Aralık tarihinde Delibal filminin Berlin’de bir galası olacak. Yeni yıla da Berlin’de ülkemden uzak gireceğim için biraz üzgünüm. Fakat filminin galası sebebiyle orada bulunmak durumundayım.’ dedi.

Yeni yılda izleyenlerine ve hayranlarına farklı sürprizleri olduğunu söyleyen Çağatay Ulusoy, yakın bir zaman içerisinde yeni rol alacağı dizi projesinin detaylarının paylaşılacağını söyledi.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

2010 yılında düzenlenen Best Model of Turkey birincisi olan ünlü oyuncu, İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim aldıktan sonra Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almaya başlamıştır.

Haftada 2 defa Vahide Perçin ve kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Altan Gördüm’ün sanat okulu olan Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk dersleri almaya devam etmektedir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz