Çilek Kokusu Dizisi Bitiyor mu?

Çilek Kokusu Dizisi Bitiyor mu?

Çilek Kokusu dizisi Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladıktan sonra kısa bir süre içerisinde büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başarmıştı. Dizinin kısa sürede elde ettiği bu başarı ise diğer rakiplerinin dikkatini çekmişti. Kısa süre içerisinde Türkiye’nin en sevilen dizileri arasındaki yerini almayı başaran Çilek Kokusu’nda ise şimdi final yaşanacağı hakkında haberler gündeme geldi. Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Yusuf Çim ve Demet Özdemir’de iki bölümlük kısa bir maceradan sonra ekranlara veda edecekler.

Son günlerde Çilek Kokusu adlı dizi ile ilgili çıkan bir diğer haber ise dizinin farklı bir kanala transfer olarak senaryoda ufak tefek değişiklikler yapacak olmasıydı. Gündeme gelen bu iddialar üzerine dizinin yapımcısı Faruk Turgut açıklama yaptı.

23. Bölüm Final Olacak

TV8 ekranlarına transfer edileceği söylenen dizi ile ilgili açıklama yapan Faruk Turgut, ‘Yaklaşık 2 bölümlük kısa bir maceramız daha var. Daha sonra Çilek Kokusu dizisini bitirmeyi düşünüyoruz. 23. bölüm dizimizin son bölümü olacak.’ şeklinde konuştu.

Dizinin ani bir karar ile sona erecek olması ise hayranları tarafından olumsuz karşılandı. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Çilek Kokusu dizisindeki Demet Özdemir ve Yusuf Çim’in ise farklı dizilere transfer olabileceği gündeme geldi. Önümüzdeki günlerde ekranlara veda edecek dizinin ardından ünlü iki oyuncunun hangi projelerde yer alacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz