Begüm Kütük Dizi Setlerini Eleştirdi

27 Aralık 2015
Begüm Kütük Dizi Setlerini Eleştirdi

Ünlü oyuncu Begüm Kütük, Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizi ile son dönemde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. Fakat dizi sürelerinin son günlerde 160 dakikaya kadar yükselmesi çoğu oyuncu gibi Begüm Kütük’ü de çeileden çıkartmış durumda.

Tiyatro D22’nin Kuş Öpücüğü oyununun galasında yer alan Begüm Kütük, gazetecilerin sorularına samimi cevaplar verdi. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Defne adlı karakteri canlandıran başarılı oyuncu dizinin finali ile ilgili şu sözleri söyledi; ’50. bölüm ile dizi bitti. Dizinin bitişi üzücü ama oldukça sıkı dostluklar edindim. Yeni projelerden teklif almaya başladım. Senaryoları titiz bir şekilde inceleyerek değerlendirmeye çalışıyorum. Hayranlarım ve kendim için en iyisini seçmeye çalışacağım.’

Yeni Projeler Yakında

Dizi sürelerinin fazla uzun tutulması ile ilgili de konuşan Begüm Kütük, bu konuda oldukça dolu gibi gözüküyor. Begüm Kütük dizi süreleri hakkında, ‘Eskiden dizi süreleri en fazla 90 dakika kadar olabiliyordu. Ancak bu süre ilk olarak 110 ve daha sonra 120 dakikaya kadar uzatıldı. Son olarak ise geldiğimiz nokta 160 dakika gibi uzun bir süre oldu. Oyuncular Sendikası’nın bu konuya acil olarak bir çözüm üretmesi gerek. 160 dakika bir dizi için fazla uzun bir süre. Filmler bile 160 dakika sürmeyebiliyor.’ dedi.

Begüm Kütük’ün rol aldığı dizinin ekranlardan kaldırılması ise ünlü oyuncunun hangi projede yer alacağı ve ne zaman tekrar kameralar karşısına geçeceği sorularını akıllara getirdi.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz