Çağla İle Yeni Bir Gün’de Güzeller Buluşması! Güzellik Yarışmalarının Ödüllü Güzelleri Çağla Şıkel ve Azra Akın Bir Arada

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Çağla İle Yeni Bir Gün’de Güzeller Buluşması! Güzellik Yarışmalarının Ödüllü Güzelleri Çağla Şıkel ve Azra Akın Bir Arada

Çağla Şıkel’in sunuculuğunu yaptığı Çağla İle Yeni Bir Gün’ün bugünkü konuğu Azra Akın’dı. Hafta içi her gün izleyicileriyle buluşan Çağla Şikel programında ünlü konukları ağırlamaya devam ediyor.

Çağla Şıkel İle Yeni Bir Gün

Tam 566 bölüm boyunca sevenleri ile birlikte olan ve hafta içi her gün izleyicileriyle buluşan Çağla Şıkel İle Yeni Bir Gün programının bugünkü konuğu Azra Akın’dı. Programında beslenmeden sağlığa, eğlenceden alışverişe ve kadınlara dair hemen hemen her konuya değinen Şıkel her bölümde seyircilerin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Çağla Şıkel

On parmağında on marifet olan ünlü güzel Çağla Şıkel’i son dönemde televizyon programlarında sunuculukla görsek de güzel sanatçı aslında hem balerin hem manken hem de sinema ve dizi oyuncusu. 1997 yılında yapılan Miss Turkey yarışmasında birinci olan Şıkel bunun ardından Miss World 97 yarışmasına katıldı. Yarışma sonrasında Avrupa Güzeli seçilen Çağla Şıkel dünya dördüncülüğü ödülünü kazanmıştı.

Dünya Güzeli Azra Akın

blank

Azra Akın da Çağla Şıkel gibi bale, resim ve müzik alanlarında eğitim alan ünlü güzellerden birisi. İlk kez 1998 yılında Elite Model yarışması ile ismini duyuran Akın yarışmada birinciliği kazanmıştı. Ardından 2002 Miss World yarışmasına katılmaya hak kazanan Azra Akın dünya güzeli seçilerek Miss World unvanını Türkiye’ye getirmiştir. Dünya güzeli Azra Akın ayrıca bazı dizilerde ve tiyatro oyunlarında da yer aldı. Sadri Alışık Tiyatrosu ile birlikte 72. Koğuş adlı oyunda rol alan Akın ayrıca Yağmur Zamanı, Geniş Aile, Galip Derviş ve Poyraz Karayel dizilerinde de yer aldı. Bu projelerin yanı sıra Azra Akın 2014 yılında vizyona giren Çilek adlı filmde de başrol ile izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz