Instagram’da Süren Aşk Muhabirler Sorunca Kayboluyor! Uraz Kaygılaroğlu Berrak Tüzünataç’a Yine “Arkadaşım” Dedi

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Instagram’da Süren Aşk Muhabirler Sorunca Kayboluyor! Uraz Kaygılaroğlu Berrak Tüzünataç’a Yine “Arkadaşım” Dedi

Ünlü oyuncular Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç’ın aşkı magazin gündemini fena salladı. Ama ikili, Instagram’dan sürekli birlikte olduklarına dair mesajlar verse de “Arkadaşız” demeye devam ediyor!

Berrak Tüzünataç Uraz Kaygılaroğlu

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, 2019’un yaz aylarında büyük aşk yaşayarak evlendiği oyuncu Melis İşiten’le ayrıldı. O günden beri de adı sürekli farklı isimlerle anıldı. Geçen haftalarda da, ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’la aşk yaşadığı iddiaları ortaya atıldı.

Berrak Tüzünataç Uraz Kaygılaroğlu

İkilinin pek çok ortak arkadaşı var, dolayısıyla tanışıp kaynaşmaları çok kolay. Ama kimse bu ikilinin aşk yaşayabileceği ihtimaline inanmadı! Hayranları, onların “ayrı dünyaların insanı” olduklarını düşündü. Bu sebeple aşk iddiasına gülüp geçenler, çiftin Instagram hamleleriyle şok oldu!

Gizlice Şarkıya Etiketledi

Uraz Kaygılaroğlu, Instagram’ı çok sık kullanan bir isim. Son dönemde de dinlediği şarkıları paylaşmaya ağırlık verdi. Ama bu şarkıların birinde gözden kolayca kaçabilecek bir detay vardı. Ünlü oyuncu, şarkıya aşk yaşadığı iddia edilen Berrak Tüzünataç’ı etiketlemişti.

Uraz Kaygılaroğlu story

Paylaştığı “Uyanmam” şarkısının sözleri ise şöyle:

“Bir düş gördüm, sen ben vardık
Gamsız bomboş hovardaydık
Telaş korku, bilen yoktu
Sevişmek tek derdimiz oldu”

Bundan ala ilan-ı aşk mı olur? Uraz Kaygılaroğlu, sonrasında da Instagram hamlelerine devam etti.

Kedileri Meşhur Oldu!

Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde bir kediyle fotoğraf paylaşınca, hayranları bu kedinin kimin olduğunu anlamak için seferber oldu! Anlaşıdı ki, kedi Berrak Tüzünataç’ın kedisiydi.

Muhabirleri Tersleyip Duruyorlar

Herkes bu hamleleri aşka yordu tabii ki. Ama ikili, muhabirleri gördüklerinde terslemeyi tercih ediyor! Uraz Kaygılaroğlu, dün katıldığı ödül töreninde sorulan ilişki sorularını, yine “Her şeyden önce arkadaşız” diyerek geçiştirdi.

Berrak Tüzünataç Uraz Kaygılaroğlu

Hem de ilk kez birlikte görüntülenmelerine rağmen! Belki de bu taktik, magazinden yıllardır çekmediği kalmayan Berrak Tüzünataç’ın bir çeşit protestosudur. Ya da hala birbirlerini tanımaya çalışıyorlardır.

Muhteşem Ödül Konuşması

Berrak Tüzünataç Uraz Kaygılaroğlu

Çiftin, kontrolü kendisinde olduğu için sosyal medya paylaşımlarında bir sıkıntısı yok gibi görünüyor. Sorun magazin basını! Örneğin, Uraz Kaygılaroğlu’nun çok konuşulan ödül konuşmasını yine sevgilisinin Instagram profilinde gördük. Gelin, ilişkileriyle değil gündeme getirmek istedikleri önemli konulara yer verelim. Böylece, çiftin en büyük isteğini de yerine getirmiş oluruz!

“Eltilerin Savaşı” ile ödül alan Uraz Kaygılaroğlu’nu da ayrıca tebrik ediyor ve muhteşem konuşması için teşekkür ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz