Güzel Oyuncu Cansu Dere’nin Sadakatsiz Dizisindeki Karakteri Asya’nın Stilini Yorumluyoruz

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Güzel Oyuncu Cansu Dere’nin Sadakatsiz Dizisindeki Karakteri Asya’nın Stilini Yorumluyoruz

Hepimizi ekranlara kilitleyen Sadakatsiz dizisi son dönemin en popüler dizilerinden biri. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla reyting listelerini altüst eden Sadakatsiz’in başrollerini ise Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen gibi isimler paylaşıyor.

sadakatsiz-asya

Sadakatsiz’de Cansu Dere’nin hayat verdiği Asya karakteri, sade ve modern giyim tazıyla dikkat çekiyor. Kıyafetleri oldukça beğenilen güzel karakterin ruhuyla uyumlu stylingine gelin hep beraber göz atalım.

Feminen ve Güçlü

sadakatsiz-asya

Sadakatsiz’in güzel doktoru Asya, genel olarak minimal ve modern tarzda kıyafetler seçiyor. Nötr renkleri ve toprak tonlarını kıyafetlerinde bol bol kullanan karakterimizi fosforlu ve canlı renklerle görmek neredeyse imkansız.

sadakatsiz-asya

Başarılı bir doktor olan Asya, iş stilinde takım elbiseleri bol bol kullanıyor. Güçlü ve feminen görünümünü takımlarla daha da güçlendiren Asya, cool tavırlarını giyim tarzında da hissettiriyor.

Satenin Zarif Dokunuşu

sadakatsiz-asya

Güzel doktorumuz satene stilinde oldukça yer veriyor. Genellikle yumuşak ve soğuk tonlardaki parçaları giymeyi tercih eden Asya’nın asil ve zarif tarzını saten kusursuzca tamamlıyor.

sadakatsiz-asya

Özellikle başarılı doktorumuzun giydiği gri saten elbise çok beğenilmişti. Uzun ve degajeli elbiseyi kendine çok yakıştıran Asya, bu elbiseyi salaş bir hırka ile kombinledi. Asya’nın çabasız zerafetini tam anlamıyla gösteren bu kombin Asya’nın imza görünümlerinden biri.

Beyazın Asaleti

sadakatsiz-asya

Asya’nın asaletini perçinleyen beyaz renk ise karakterimize en çok yakışan renklerden. Güzel karakterimiz de bu rengi çok seviyor ki hem günlük hem de gece kombinlerinde sık sık kullanıyor.

sadakatsiz-asya

Baştan aşağıya bembeyaz giyinmeyi de tercih eden başarılı doktorumuz, beyazı başka renklerle kombinleyerek de kullanıyor. Farklı renkler kullansa da sakin ve sade görünümünden vazgeçmeyen Asya’nın asil tarzına beyaz renk bizce çok uyumlu.

İntikamın Rengi Siyahtır

sadakatsiz-asya

Genellikle sakin ve nötr renkler tercih eden karakterimizin intikam için seçtiği renk ise gerçekten nokta atışı. Aynı anda hem iddialı hem de cool olmayı başaran siyah rengini Asya böyle gecelerde özellikle tercih ediyor gibi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz