Çağla Şikel Çocuklarıyla Spora Gidince Olanlar Oldu! Evde Boks Yapmaya Başladılar

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Çağla Şikel Çocuklarıyla Spora Gidince Olanlar Oldu! Evde Boks Yapmaya Başladılar

Çağla Şikel çocuklarıyla beraber spora gidince olanlar oldu! Şikel’in Instagram hesabından paylaştığı eğlenceli anlar takipçilerini kahkahaya boğdu.

Ünlü sunucu ve manken Çağla Şikel’in Emre Altuğ’la olan evliliğinden Uzay ve Kuzey adlı iki oğlu var. Sık sık çocuklarıyla yaşadıklarını ve onlara olan sevgisini paylaşan Şikel, bu kez epey şaşırtan bir paylaşım yaptı!

Spora Hep Beraber Gittiler!

Çağla Şikel

Çağla Şikel’in dillere destan fiziğini bilmeyen yok. Eski bir balerin ve manken olarak hayatını düzgün fiziği ile idame ettiren Şikel, halen düzenli spor yapmaya devam ediyor. Fiziğinin ve bakımının sırrını merak edenlere YouTube ve Instagram’dan tüyo vermeyi de ihmal etmiyor!

Ancak bugünkü paylaşımları alışılanın çok dışındaydı. Spora bu kez oğulları Kuzey ve Uzay’la giden Çağla Şikel hem kendisini hem de takipçilerini çok şaşırttı! Kuzey ve Uzay’ın tatlılığına bakar mısınız?

Çocuklarının egzersiz anlarını takipçileriyle paylaşan Çağla Şikel en az çocukları kadar çok eğlendi. Eve döndüklerinde de boks çalışmaya devam eden oğlunu “Girdim kanına” notuyla paylaşan Şikel’e yüzlerce yorum yağdı. Eee, armut dibine düşer!

Oyunun Sonu Kötü!

Spordan ve evdeki boks karşılaşmasından sonra bir de çocuklarıyla oyun oynamaya başlayan Çağla Şikel, “acı sonunu” da takipçileriyle paylaştı.

blank

Alnına oku yiyen Çağla Şikel, her şeye rağmen kalkıp programını sunmaya devam etti! Şaka bir yana, her gün hem çocuklarına bu kadar vakit ayırıp hem de saatlerce canlı yayınla cebelleşen Çağla Şikel’in bir çeşit süper gücü olmalı.

Emre Altuğ ve Çağla Şikel

Çağla Şikel ve Emre Altuğ çiftinin çocukları da onlar için hala aynı sokakta yaşamaya devam eden ve sevgilerini her fırsatta dile getiren ebevenylere sahip olduğu için çok şanslı. Umarız, bu güzel ailenin mutluluğu katlanarak artar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz