Şarkıcı Bengü Kızı İçin Kendi Elleriyle Hazırladığı Harika Bir Menü Yaptı: “Anne Yemekleri…”

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Şarkıcı Bengü Kızı İçin Kendi Elleriyle Hazırladığı Harika Bir Menü Yaptı: “Anne Yemekleri…”

Sevilen pop şarkıcısı Begüm, 2018 yılında evlenmesinin ardından kendini ailesine adamaya karar veren ünlülerden biri oldu!

2000’li yılların başında kasırga gibi müzik piyasasında esen Bengü’nün şarkılarıyla büyüdü bir nesil. Hele Doktorlar dizisinin o meşhur sahnesini ve Bengü’nün Ağla Kalbim isimli slow şarkısını bilirsiniz. O yıllarda bu parça, insana olmayan aşk acısını çektirme özelliğine sahipti! Bugün bile sosyal medyalarda geyiği yapılıyor bu olayın, özellikle de Twitter’da!

Tabii bu günler geride kaldı, güzel şarkıcı Bengü evlendi ve kucağına kızı Zeynep’i aldı! Müziğe bir süreliğine ara veren güzel şarkıcı, bugünlerde kendini ailesine ve kızı Zeynep’e adamış durumda!

Bengü

2017 yılında Selim Selimoğlu ile ilişki yaşamaya başlayan Bengü, 2018 yılında ilişkilerinde bir adım daha atarak evlenme kararı almıştı! Selim Selimoğlu, sevgilisi Bengü’ye doğum gününde Paris’te evlilik teklifi etmişti! Çok romantik değil mi? Selim Selimoğlu’nun evlilik teklifi ederken 250 bin TL’lik tektaş aldığını da hatırlatmış olalım.

Bengü Nişan

Nisan ayında yapılan bu güzel evlilik teklifinin ardından, çiftimiz Mayıs ayında nişan yaptı. Hız kesmeden de 29 Ağustos tarihinde nikah masasına oturdular! Düğünleri için 1 Milyon TL harcayan çiftimiz, o dönemde çok sükse yaratmıştı! Şu kadarını söyliyeyim, sadece düğündeki çiçeklerin fiyatı bile 150 bin TL tutmuştu!

Bengü düğün

Düğünde ise Bengü’nün gelinliği çok göz alıcıydı! Düğünün yapıldığı Raffles Otel ise ünlü akını uğramıştı!

Bu güzel düğünün ardından balayı için Avrupa turuna çıkan çiçeği burnunda çiftimiz çok mutlu görünüyordu! Bu mutlulukları Ağustos 2019’da daha da büyüdü çünkü kızları Zeynep’i kucaklarına aldılar!

bengü ve kızı zeynep

Bugünlerde 1,5 yaşında olan küçük Zeynep, Bengü’nün takipçileri tarafından çok seviliyor ve annesine benzetiliyor! güzel şarkıcıya sık sık “kendini mi klonladın?” yorumları geliyor.

bengü story

Kızı Zeynep’in sağlıklı beslenmesine çok önem veren Bengü, kızının yemeklerini kendi yapıyor ve bunu da Instagram takipçileriyle paylaşıyor. Bugün story paylaşımında yine kızı Zeynep’in öğlen yemeğini paylaşan Bengü’nün kızı için kıymalı ıspanak yemeği ve kapya biberli bulgur pilavı yaptığını görüyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz