Aşk Mantık İntikam’da Ters Giden Şeyler mi Var? Burcu Özberk’in Paylaşımı Olay Oldu! Özberk Farklı Arayışlarda mı?

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Aşk Mantık İntikam’da Ters Giden Şeyler mi Var? Burcu Özberk’in Paylaşımı Olay Oldu! Özberk Farklı Arayışlarda mı?

Burcu Özberk Aşk Mantık İntikam ile ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da bir o kadar popüler olan güzel oyuncudan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Burcu Özberk yeni arayışların peşinde mi?

burcu özberk-aşk mantık intikam

Yaz ayları gelince birbirinden renkli ve keyifli yaz dizileri de ekranları doldurmaya başladı. İzleyiciye sunulan bu sezonun en sevilen yaz dizilerinden biri de şüphesiz Aşk Mantık İntikam oldu. Maddi sıkıntılarla dolu hayatından kurtulmak isteyen Esra’nın ayrıldığı eşi ile tekrar karşılaması ile gelişen olaylara tanık olduğumuz bu hikaye yaz boyunca tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyecek gibi duruyor.

burcu özberk-aşk mantık intikam

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in olduğu fenomen dizinin Esra’sından dikkat çeken bir paylaşım geldi. Burcu Özberk o paylaşımı ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

O Artık Bir Rapçi

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan Burcu Özberk’i ilk Muhteşem Yüzyıl’da izlemiştik. O dizi ile büyük bir çıkış yapan güzel oyuncuyu ardından Güneşin Kızları, Şahane Damat, Afili Aşk, Çocukluk gibi projelerde izlemiştik. Şimdilerde Aşk Mantık İntikam ile herkesin kalbinde taht kuran Burcu Özberk’ten yepyeni bir paylaşım geldi.

Güzel oyuncunun rap yaptığı video sosyal medyanın gündemine düştü. Arkadaşının “o artık bir rapçi” notu ile paylaştığı hikayeyi kendi profilinde de yer veren Özberk, “O çocuk ben oluyorum” diye cevap verdi. Güzel oyuncunun başarılı rap denemesi beğeni ile karşılandı.

“Mantığın Kurbanı Olmadım”

burcu özberk-aşk mantık intikam

Burcu Özberk Hürriyet yazarı Hakan Gence’nin konuğu oldu. Yeni projesi hakkında konuşan güzel oyuncu aşık olunca nasıl olduğunu “Aşkta mantığın kurbanı olmadım. Ama aşkın o güdüselliğinin kurbanı oldum. O fevrilikler, birbirinden vazgeçememek, ‘Ben bu kişiyle çok mutluyum’ derken bir yandan çok üzülme durumları…” sözleri ile ifade etti. Bildiğimiz kadarıyla Özberk’in kalbi bu aralar boş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz