Çağla Şıkel’in Arto’nun Tüm Mal Varlığına Haciz Koydurmasının Ardından, Arto Demediğini Bırakmadı!

Aleyna

Haberler

9 Ağustos 2023

Çağla Şıkel’in Arto’nun Tüm Mal Varlığına Haciz Koydurmasının Ardından, Arto Demediğini Bırakmadı!

Magazin dünyasında sular durulmuyor. Model ve sunucu Çağla Şıkel, geçtiğimiz yıl ‘Mini etekle nasıl oturulur?’ videosunu Instagram hesabında paylaşarak, kendisine alalenen hakaret eden şarkıcı Arto’ya açtığı davayı kazandı. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi Arto’nun Çağla Şikel’e yönelik söylemiş olduğu sözler sonrası 10 bin lira tazminat ödemesine hükmetti. Günaydın’dan Atakan Irmak’ın haberine göre, kararın ardından Çağla Şikel, Arto’ya ait 3 araç, banka hesapları, gayrimenkullere haciz koydurarak parayı tahsil etti. Tüm mal varlığına el konulan Arto’nun tazminatı ödediği öğrenildi. Tüm bu yaşananların ardından Arto sosyal medyada; “Hiçbir şey senin ne olduğunu yani parayla otel, AVM vs. köşelerinde… ya da zamanında çalıştığın hemcinslerinle düşüp kalktığın yılları değiştirmeyecek! Hadi şimdi ikileeee” paylaşımı yaparak Çağla Şıkel’i hedef almaya devam etti.

Bir dönem Söylemezsem Olmaz’ın sevilen isimlerinden olan Arto, şimdilerde Amerika’da yaşamına devam ediyor. Amerika’dan bile Türk magazin camiasına yetişmeyi başaran Arto’nun geçtiğimiz yıllarda Çağla Şıkel hakkında söyledikleri yüzünden başı derde girdi.

blank

Arto geçtiğimiz yıllarda Çağla Şıkel’in, ‘Mini etekle nasıl oturulur?’ videosunu Instagram hesabında paylaşarak şu sözleri söylemişti; “Çağla Şikel oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin, insan adaplı olur…. Bi de bunlar bize oturup kalkma dersleri verir !!! Bi de bu vardı dimi Akmerkez özel defile haricindeki ‘tostumu yedim bekliyorum’ o zaman hangisi evliydi unuttum. Bu resim ve videosu tüm medya kuruluşlarında vardır ve ordan alınmıştır!!!! ve bu mankenimiz bir çok defilede vücudunu net olarak gösteren defilelere çıkmıştır dolayısıyla bu resmi ben de herkes gibi rahatlıkla kullandım artık kendisi ‘topluma malolmuş’ birisidir, evde oturup çekirdek yiyen birisi değildir…… Pardon hadsiz insanlara bayılıyorum”

blank

Bu yorumu Çağla Şıkel affetmemiş ve kendisine dava açmıştı. Günaydın’dan Atakan Irmak’ın haberine göre, kararın ardından Çağla Şikel, Arto’ya ait 3 araç, banka hesapları, gayrimenkullere haciz koydurarak parayı tahsil etti. Tüm mal varlığına el konulan Arto’nun tazminatı ödediği öğrenildi. Tüm bu yaşananların ardından Arto sosyal medyada; “Hiçbir şey senin ne olduğunu yani parayla otel, AVM vs. köşelerinde… ya da zamanında çalıştığın hemcinslerinle düşüp kalktığın yılları değiştirmeyecek! Hadi şimdi ikileeee” paylaşımı yaparak Çağla Şıkel’i hedef almaya devam etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz