Yakışıklı Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Yıllar Sonra Ekranlara Dönüyor! Sinem Kobal’la Aynı Dizi de mi Rol Alacaklar?

Aleyna

Haberler

8 Ağustos 2023

Yakışıklı Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Yıllar Sonra Ekranlara Dönüyor! Sinem Kobal’la Aynı Dizi de mi Rol Alacaklar?

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde bir mekan çıkışında basın mensuplarına röportaj veren Kenan İmirzalıoğlu, iddialara göre ekranlara geri dönmeye hazırlanıyormuş. Röportajda evlilikleri, çocukları ve gelecek projeleri hakkında konuşan İmirzalıoğlu, dijital platformlar için de yeni projelerde yer alabileceğini ifade etti. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, 2016 yılında gerçekleştirdikleri görkemli düğünle evlenmiş ve 2020 yılında kızları Lalin’i kucaklarına almışlardı. 2022 yılında ise ikinci kızları Leyla dünyaya gelmişti. İmirzalıoğlu, ailesi ile ilgilenirken Sinem Kobal’la birlikte ortak bir projede yer alarak tekrar ekranlara dönebileceklerinin sinyalini verdi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; ünlü oyuncu, yeni projede “Eşkıya”, “Gönül Yarası” gibi filmlere imza atan usta yönetmen Yavuz Turgul ile birlikte çalışacak. Henüz detayları bilinmeyen dizinin yapımcılığını ise Erol Avcı’nın TMC yapım şirketi üstlenecek.

Son olarak “Alef” adlı internet dizisinde rol alan Kenan İmirzalıoğlu, uzun bir aradan sonra dizi setlerine geri dönüyor. Bildiğiniz gibi ünlü oyuncu şu anda “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasında sunuculuk görevini üstleniyor. Programı bırakıp farklı işlere odaklanacağını ifade ediyor; “İçinde yer almayı düşündüğüm ve olgunlaşan bazı işler var. Yaz aylarından sonra değerlendireceğim”. İmirzalıoğlu bazı oyuncuların dijital platformda yayınlanan dizi ve filmler ile ilgili “Dünya standartlarına yetişemiyoruz!” eleştirisi ile ilgili gelen sorulara, “Aslında kısmen haklılar, arkadaşlarımız güzel işler yapıyor ama oyunculara verilen ve sağlanan imkan ve alanla ilgili de olabilir bu durum. Ben bir içine gireyim ne olduğunu anlayacağız” diyerek cevap verdi.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Oyuncu, eşi Sinem Kobal’ın ekranlardan uzak kalması ile ilgili gelen sorulara, “Sinem de özledi. Canlar, ailece ekranlara yaklaşacağız yakında” diyerek cevap verdi. Bu sayede Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun birlikte rol alacağı bir dizi ya da filmi görebileceğimizi anlamış olduk. Birsen Altuntaş’ın Kenan İmirzalıoğlu’nun setlere döneceği müjdesinden sonra Sinem Kobal’ı da aynı projede görüp görmeyeceğimiz merak konusu oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz