Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal’lı Teşkilat’ta Kaos Var! O Oyuncu Hakkında Ortaya Çıkan Gerçek Ortalığı karıştırdı!

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal’lı Teşkilat’ta Kaos Var! O Oyuncu Hakkında Ortaya Çıkan Gerçek Ortalığı karıştırdı!

TRT 1 ekranlarının aksiyon ve macera dizilerinden birisi olan Teşkilat dizisi sezon finaline girer girmez diziye ilişkin bazı tartışmalar ve sansasyonel haberler kulaktan kulağa yayıldı. Başrol oyuncularından Çağlar Ertuğrul’un Serdar karakteri ile diziye devam edip etmeyeceği büyük merak konusu idi. İşte dizinin bu konuya dair aldığı yeni kararlar ve yeni sezon haberleri!

Teşkilat’ın Ana Kadrosu

TRT 1’in Tim&B imzalı “Teşkilat” dizisi sezon finaline girerken yaşanan olaylar birçok seyircinin kafasında yeni sezona büyük değişikliklerle girilebileceği şüphesini uyandırmıştı Başrollerinde daha önce Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde birlikte yer alan Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul yer alırken ayrıca Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant ve Mesut Akusta gibi isimler de yer alıyor.

Serdar Son Bölümde Neden Kaza Geçirdi?

blank

Geçtiğimiz sezon ekranlara gelen Teşkilat, sezon finaline girerken Çağlar Ertuğrul bir kaza sahnesine kurban gitmiş ve bu sahne izleyicilerin akıllarını baya karıştırmıştı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre meğer Çağlar Ertuğrul yapım şirketine eğer kendisine verilen sözler tutulmazsa projeden ayrılacağını söylemiş. Bunun üzerine de sezon finali için özellikle böyle bir kaza sahnesinin yazıldığı gündeme geldi. Son gelen haberlere göre ise tarafların uzlaştığı ve Çağlar Ertuğrul’un yeni bölümlerde de diziye devam edeceği bilgilerine ulaşıldı.

Diziye Yeni Gelecek İsimler

blank

Fakat diğer yandan da Ketche lakabı ile anılan yönetmen Hakan Kırvavaç’ın projeden ayrıldığı ve yeni bölümleri Burak Arlıer ve Burak Müjdeci’nin yöneteceği öğrenildi. Özellikle Burak Arlıer’i Son Yaz dizisinden de tanıyoruz. Bunun yanı sıra yeni bazı oyuncuların diziye katılacağı ve bunlardan birisinin de Hakan Boyav olacağı öğrenilen son bilgiler arasında. Tüm bu yeniliklerle beraber Serdar rolüne hayat veren Çağlar Ertuğrul’un da diziden ayrılmaması dizi takipçilerini sevindirecek bir haber oldu eminiz ki.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz