Acun Ilıcalı Exxen Parasını Masterchef’ten Çıkarıyor! Şef Somer Sivrioğlu’nun Ek İşine Çok Şaşıracaksınız

Ayşegül S.

Haberler

15 Temmuz 2021

Acun Ilıcalı Exxen Parasını Masterchef’ten Çıkarıyor! Şef Somer Sivrioğlu’nun Ek İşine Çok Şaşıracaksınız

TV 8 ekranlarında izleyicileri ile buluşan Masterchef programı 2021 yaz sezonu yayınlarına başladı ve yarışma tutkunlarını ekrana toplamayı başardı. Yarışmada bütün marifetlerini sergileyen yarışmacılar kadar jüri üyeleri de izleyicilerin dikkatini çekiyor. Sevilen jüri üyesi Somer Sivrioğlu’nun bugün yaptığı Instagram paylaşımı ise hepimizin kafasını karıştırdı. Somer şef ek iş yapıyor olmasın?

Jürilerin Gücü Adına

Mastercheh Danilo zanna,Somer Sivrioğlu , Mehmet Yalçınkaya

Masterchef yarışmasının yarışmacılar kadar dikkat çeken karakterleri olan jüri üyeleri her bölümde yarışmaya damga vurmaya devam ediyor. Mehmet Yalçınkaya’nın kimi zaman sert mizacı, Danilo Zanna’nın sempatik ve esprili halleri ve ve Somer Sivrioğlu’nun her ikisini dengeleyen tutumları izleyicilerden tam not alıyor. Hatta yarışmada olduğu kadar set arası konuşmaları ve diyalogları da bir şekilde yarışma takipçilerinin markajı altında.

Özel Hayatları da Merak Konusu

Mastercheh Danilo zanna,Somer Sivrioğlu , Mehmet Yalçınkaya

Hatta jüri üyeleri; yalnızca yarışma esnasındaki tutumları ve yarışmaya katkıları ile değil yarışma sonrasındaki günlük yaşamları ile de gözler önünde desek yanlış olmaz. Her üçünün de aile yaşamları, sosyal medya paylaşımları ve özel hayatlarındaki gelişmeler bir şekilde Masterchef seti dışında da ilgiliyi bu isimler üzerinde tutuyor.

Somer Şefin Yeni Hobisi

Somer Sivrioğlu da bu anlamda bugün yaptığı bir Instagram paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başarılı şef Sivrioğlu bugün gizli gizli bir fotoğraf çekimi yaparken görüntülendiği fotoğrafını paylaştı. Oldukça da profesyonel bir şekilde çekim peşinde olduğu her halinden belli olan Sivrioğlu için “Acaba hayalindeki diğer meslek de fotoğrafçılık mıdır?” soruları geldi. Zaten sık sık Instagramda paylaştığı fotoğraflarla da anılan Sivrioğlu’nun bu karede kimi ya da neyi çekmeye çalıştığını bilemiyoruz. Ama usta şef fotoğrafını “Yeni hobi yüklemesi” notu ile paylaşmış. Kendisinin yeteneklerinden artık hepimiz o kadar eminiz ki, onda bu azim varken fotoğrafçılıkta da ayrı bir çığır açabilir doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz