Hem Şaşırdı Hem Panikledi: Murat Boz Tuba Büyüküstün’la Aşk Yaşadığı İddiası Hakkında İlk Kez Konuştu!

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Hem Şaşırdı Hem Panikledi: Murat Boz Tuba Büyüküstün’la Aşk Yaşadığı İddiası Hakkında İlk Kez Konuştu!

Murat Boz ve Tuba Büyüküstün arasında çıkan aşk iddialarını bilmeyen yok. Netflix’in yeni projesi için bir araya gelen ikilinin sette aşk kıvılcımları yaşadığı iddia edilmişti. Bugün ise Murat Boz bir mekan çıkışında paparazzilere yakalanınca ortalık karıştı. Tuba Büyüküstün’le ilgili soruya şaşkınlıkla cevap veren Murat Boz, bu konuyla ilgili ilk kez konuştu!

Şarkıcılıktan Oyunculuğa Geçti!

Bizler Murat Boz’u her ne kadar şarkıcı kimliği ile tanıyor olsak da ara sıra oyunculuk yaptığını da biliyoruz. Ünlü şarkıcının içinde meğerse yetenekli bir oyuncu yatıyormuş! Birkaç film projesi ile karşımıza çıkan Murat Boz, uzun zamandır yeni şarkı çıkartmıyor. Ancak bunun altında yatan gerçek çok farklıymış! Son olarak Sefirin Kızı dizisinde seyrettiğimiz Tuba Büyüksün, yeni bir Netflix filmi için kamera karşısına geçti. Birkaç yıldır yeni dizi ya da filmlerde göremediğimiz Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisinin final yapmasının ardından yeni proje arayışlarına girdi ve Netflix ile el sıkıştı.

blank

Yurtdışında sevilerek takip edilen “Another Self” isimli dizinin Türk uyarlaması Netflix ekranlarında yerini alacak. Dizinin başrollerinde ise Tuba Büyüküstün ve ünlü şarkıcı Murat Boz yer alıyor. Ancak TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizi ekibinde yer alan diğer oyuncular başrol için sektörden olmayan bir şarkıcı ile neden anlaşma yapıldığı anlamamış ve buna tepki göstermiş!

blank

Murat Boz’un Panik Anları Kameralara Yansıdı!

Dizi henüz başlamamış olsa da set ekibi hakkında çıkan iddiaların ardı arkası kesilmek bilmiyor. Bir başka iddiaya göre ise Murat Boz ve Tuba Büyüküstün aşk yaşamaya başlamış! Birkaç hafta boyunca magazin gündemini bir hayli meşgul eden bu konunun ardından bugün Murat Boz konuyla ilişkin ilk defa bir açıklama yaptı.

Bir mekan çıkışında kendisini magazin ordusunun karşıladığını gören Murat Boz; “Tuba Büyüküstün’le aşk yaşıyormuşsunuz doğru mu?” sorusunun üzerine hem sinirlendi hem de şaşırdı. Şaşkın bir ifade ile “Arkadaşlar birlikte dizi çekiyoruz!” yanıtını veren Murat Boz, bu kısa açıklamanın ardından arabasına binerek uzaklaşmayı tercih etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz