Camdaki Kız’ın Günü Belli Oldu! Burcu Biricik’in Dizisi Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor’a Rakip Olacak

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

Camdaki Kız’ın Günü Belli Oldu! Burcu Biricik’in Dizisi Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor’a Rakip Olacak

Merakla beklenen “Camdaki Kız” dizisinin yayın günü belli oldu. Dizi, perşembe günleri “Bir Zamanlar Çukurova” ve “Mucize Doktor”la yarışacak.

Burcu Biricik

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, “Kuzgun” dizisiyle yaşadığı hüsranın ardından bomba gibi projelerle geri döndü. Bu sezonun en sevilen dizilerinden “Kırmızı Oda”da oynadığı Boncuk karakteriyle haftalarca izleyiciyi ekran başına çiviledi. Muhteşem geri dönüşünü de televizyonda “Camdaki Kız” ve dijitalde “Fatma” dizileriyle taçlandıracak!

Instagram’dan Doğruladı

Camdaki Kız

Burcu Biricik, “Kırmızı Oda”da oynadığı sırada yapımcılar ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu ile çok iyi anlaşmış olmalı. Çünkü diziden ayrılır ayrılmaz, Budayıcıoğlu’nun yıllardır uyarlanması beklenen diğer romanı “Camdaki Kız” romanı için anlaştı!

“Camdaki Kız”, hep rahat bir hayat yaşayan ama sevgisiz kalan Nalan’ı anlatıyor. Nalan, onca bolluğa rağmen hiç kimseden sevgi görmediği için çok mutsuz. Daha doğmayan çocuğunu da kaybedince her şeyden elini eteğini çekiyor. Ama karşısına Hayri çıkınca tüm hayatı değişmeye başlıyor.

Boncuk ve Can Kavuştu!

Burcu Biricik Feyyaz Şerifoğlu

“Kırmızı Oda”da kavuşamayan Boncuk ve Can, bu dizide kavuşacak gibi görünüyor! Can’ı oynayan Feyyaz Şerifoğlu’nun bu dizideki rolü açıklanmasa da, ikilinin partner olma ihtimali bile herkesi heyecanlandırıyor. Nisan ayında ekrana gelmesi beklenen dizide kimlerin rol alacağı geçen gün Instagram’dan açıklanmıştı.

Oyuncu kadrosuyla birlikte heyecanı daha da yükselten dizinin yayın günü de belli oldu.

Perşembe Yayınlanacak

mucize doktor bir zamanlar çukurova

“Camdaki Kız” gibi iddialı bir dizi için oldukça zorlu bir gün seçildi. Dizi, 3 sezondur perşembe günlerinin vazgeçilmezi olan “Bir Zamanlar Çukurova”, geçen sezon reyting rekorları kıran “Mucize Doktor”, Demet Akbağ’ı yıllar sonra ekrana döndüren “Akrep” ve sezonun en iddialı dizilerinden “Alev Alev”in rakibi olacak! Bakalım, “Camdaki Kız” ekran macerasında tutunabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz