“Ne Şanslı Bir P.çim Bey Ya” Diyen Esra Dermancıoğlu’nun İlginç Paylaşımı!

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

“Ne Şanslı Bir P.çim Bey Ya” Diyen Esra Dermancıoğlu’nun İlginç Paylaşımı!

Farklı tarzı ama kendine dair stili ile sevilen sanatçı Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesaplarından da gerçek hayatta olduğu gibi marjinal paylaşımlarda bulunan ünlülerden birisi. Onun için önemli olan beğenilmek değil. O her zaman içinden geldiği gibi davranmayı ve konuşmayı tercih eden bir kişilik. Sanatçının en son paylaşımı da aynı şekilde içten ve samimi.

Ne Şanslı Bir P.çim Ben Ya

Esra Dermancıoğlu geçtiğimiz gün Instagram hesabından yukarıdaki fotoğrafları takipçileri ile paylaştı. Paylaştığı fotoğraflardan birisi siyah beyaz çocukluk fotoğrafı iken diğeri ise yetişkinlik dönemine ait bir fotoğraftı. Bunların altına ise çocukluk travmalarını gözlerinde görmenin ama onları fırlatıp atabildiğini de görmenin ne büyük bir şans olduğunu yazmış. Gerçekten de çocukluk fotoğrafındaki bakışlar ile şu anki bakışlarını düşününce ünlü oyuncu bunu gerçekten de başarabilmiş görünüyor.

Samimi Paylaşıma Samimi Yorumlar

Hatta altına ne şanslı bir p.çim ben ya diyen oyuncu bu paylaşıma karşılık takipçilerinden de aynı samimiyette yorumlar alarak birçok kişiden beğeni topladı. Gerçi yaptığı her şeyi aynı samimiyetle yapıyor desek yalan olmaz ünlü oyuncu için. Gerek oynadığı rollerde gerekse sosyal medyada onun gerçekliği sonuna kadar hissediliyor.

Eski Rol Arkadaşı Beren Saat’ten Öz Ama Anlamlı Yorum

Esra Dermancıoğlu yine bir başka paylaşımında da estetik operasyonları ve fiziksel takıntıları ti’ ye alan bir mesaj daha paylaşmıştı. Biraz burnumu kaldırsam, biraz çenemi sivriltsem, biraz zayıflasam hayatımda ne değişeceğini çok merak ediyorum diyen sanatçıya Beren Saat’ten cevap gecikmedi. Güzel oyuncu da aynı kıvraklıkla “Sen” cevabı ile karşılık verdi Esra Değirmenci’ye.

Tam Bir Özgür Ruh

Geçtiğimiz günlerde paylaştığı dans videosu ile yine sevenlerini gülümseten Esra Dermancıoğlu gerçekten de tam bir özgür ruh. Daha önce de ilginç dans performanslarını sosyal medyadan paylaşan sanatçı bu kez de Exxen’deki Enis Arıkan Show’da yaptığı dansla gündeme geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz