Zamanında Neler İzlemişiz! Hande Ataizi ve Sibel Can Dizi Setinde “Lezbiyen Sahne” Krizi Yaşamış

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

Zamanında Neler İzlemişiz! Hande Ataizi ve Sibel Can Dizi Setinde “Lezbiyen Sahne” Krizi Yaşamış

Ünlü oyuncu Hande Ataizi ve ünlü şarkıcı Sibel Can, bir zamanlar birlikte başrol oynamış. Hatta sette “lezbiyen sahne” paniği bile yaşanmış!

Hande Ataizi

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, henüz konservatuvar öğrencisi olduğu 1990’lı yılların ortalarından beri hayatımızda. İlk başrolü “Mum Kokulu Kadınlar” filmiyle Altın Portakal alacak kadar da yetenekli bir oyuncu! Karakteristik güzelliği ve yeteneğine magazinel olaylar da eklenince, sektördeki kalıcı isimlerden biri olmayı başardı. Yakında “Camdaki Kız” dizisiyle ekrana dönecek olan oyuncu, gençliğinden de güzel ve havalı görünüyor!

Sibel Can

Sibel Can da henüz çocuk olduğu 1980’li yıllarda meşhur olmaya başladı. Sıfır noktasından başlayan ünlü şarkıcı, kısa sürede ülkenin en meşhur insanlarından biri oldu. Türkiye’nin en ünlü şarkıcılarından biri olan Sibel Can, “Şarkılar Bizi Söyler” programı ile ekranlara dönüyor.

Sibel Can Hande Ataizi

Şimdilerde sessiz sakin bir hayat süren ikili, şöhretin zirvesinde oldukları yıllarda hala dillerde gezen olaylara karıştı. Ama yaşadıkları “lezbiyen sahne” paniği pek bilinmiyor!

“İyi Aile Kızı” Sibel Can!

Sibel Can Hande Ataizi

Sibel Can ve Hande Ataizi, 1990’lı yıllarda rating garantisi demekti. Hal böyle olunca, yapımcılar ikiliyi “Kaldırım Çiçeği” dizisinde bir araya getirdi. Ama tiyatrocu Hande Ataizi ve oyunculuğa uzak olan Sibel Can’ın görüşleri pek uyuşmadı!

Sibel Can Hande Ataizi

Sibel Can ve Hande Ataizi, dizide iki arkadaşı oynuyordu. Birbirlerini teselli ederken de aralarında bir elektriklenme yaşanıyordu. Eee, o zamanlar televizyon çok daha özgürdü. Ama Sibel Can o kadar da cesur değildi!

Sibel Can

Ünlü şarkıcı, lezbiyenlik çok rahat dile getirilen bir duruma dönüşse de sahneden çok rahatsız olmuş. “Ter bastı. Yönetmenimizden bu kısmın çıkarılmasını rica edeceğim” diyen Sibel Can, bu sahneyi attırmayı başarmış.

“Sonuçta işimiz oyunculuk”

Hande Ataizi

Hande Ataizi ise bir tiyatrocu olarak yaptığı işte daha bilinçli hareket etmiş haliyle. Ünlü oyuncu, “Rol olduğu için zorlanmadım. Sonuçta işimiz oyunculuk” diyor ve ekliyor: “İnsanlar cinsel tercihlerinde özgürdür. Bence normaldir ve yadırganmamalıdır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz