Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan’dan Rol Arkadaşı Burcu Biricik’e Sert Çıkış: Burcu’nun…

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2022

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan’dan Rol Arkadaşı Burcu Biricik’e Sert Çıkış: Burcu’nun…

Gülseren Budayıcıoğlu’nun beğenilen kitabından aynı isimle uyarlanan dizi Camdaki Kız, yayınlandığı ilk günden beri seyirciyi ekran karşısına kilitliyor. Ancak set ortamında eğlence gibi atışmalar da bitmek bilmiyor. Özellikle de dizinin Muzo’su Enis Arıkan, her fırsatta set arkadaşlarını ve sette geçen diyalogları ifşa ediyor.

Enis Arıkan Muzo Rolü İle Herkesi Şaşkına Uğrattı!

İlk olarak Genco dizisi ile televizyon ekranlarıne gelen Enis Arıkan, yıllarca birçok dizide yardımcı oyuncu olarak rol aldı. Bu sırada sosyal medya hesabında oldukça aktif bir duruş sergileyen yakışıklı oyuncu, Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı Jet Sosyete isimli dizi ile birlikte iyice adını duyurdu.

blank

O andan sonra hem oyunculuğu hem sempatikliği hem de yakışıklılığıyla seyircinin gönlünü fetheden Enis Arıkan, Acun Ilıcalı’nın dijital yayın platformu Exxen’de sunduğu talkshow programına ek olarak Camdaki Kız dizisinde ol almaya başladı.

Beklenmeyen Performans Sergiledi!

blank

Camdaki Kız dizisine Muzo karakteri ile dahil olan Enis Arıkan’ı bugüne kadar hep komedi dizilerinin uçuk kaçık karakterlerinden biri olarak izlemiştik. Camdaki Kız’da rol alacağı söylentileri yayılınca ise hepimiz bir hayli şaşırdık. Bu role nasıl adapte olacağını düşünürken, o ise ters köşe yaparak hepimizi şaşırttı.

Performansı Kadar Paylaşımları da Beğenildi!

Dizideki performansı kadar sosyal medya paylaşımlarıyla da ilgi çeken Enis Arıkan’ın özellikle de her sette rol arkadaşlarını ifşa etmesi takipçilerinin gözünden kaçmadı. Bu sefer de Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik’i gözüne kestiren Enis Arıkan, güzeller güzeli oyuncunun eline krem sürdüğü anları videoya alarak “Burcu’nun krem sürmesi biterse çekime başlayacağız” sözleriyle esprili bir şekilde çıkıştı. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz