Masumlar Apartmanı Setinde Zor Anlar: Esra Ruşan’ın Merve Dizdar’a Yaptığını Düşman Yapmaz!

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2022

Masumlar Apartmanı Setinde Zor Anlar: Esra Ruşan’ın Merve Dizdar’a Yaptığını Düşman Yapmaz!

Masumlar Apartmanı’nda hayat verdiği Gülben karakteri ile izleyicinin gönlünü fetheden Merve Dizdar’ın guün paylaştığı video takipçilerini şaşırttı. Videoda yer alan görüntülere göre yetenekli oyuncu, rol arkadaşı Esra Ruşan yüzünden zor durumda kaldı.

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Ağızları Açık Bıraktı

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, ilk olarak 2010-2011 yıllarında, Kavak Yelleri dizisi ile ekrana gelmişti. Uzun süre dizi ve filmlerde yardımcı oyuncu olarak rol alan güzel oyuncu, 2020 yılında vizyona giren Eltilerin savaşı adlı filmle adını duyurdu. En başarılı başrol deneyimini bu film ile yaşayn güzel oyuncuya bu projenin ardından teklifler yağmaya başladı.

blank

Ezgi Mola ve Birkan Sokullu’nun başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı’na 3. başrol olarak katılan Merve Dizdar, yine akılları başlardan alacak performanslar sergiledi. Psikolojik sorunları olan bir karaktere hayat veren Merve Dizdar’ın Masumlar Apartmanı’nda sergilediği oyunculuk bir hayli beğenildi.

Tekliflerin Ardı Arkası Kesilmedi!

blank

Masumlar Apartmanı’nda akıllara durgunluk verecek bir performans sergileyen Merve Dizdar’ın bu başarısı, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın da gözünden kaçmadı. Efsane film karakteri Erşan Kuneri’yi şimdi de Netflix’te yayınlanacak bir dizi haline getiren Cem Yılmaz, oyuncular arasında Merve Dizdar’ı da görmek istedi.

blank

Kariyeri bu denli tırmanan güzel oyuncu Merve Dizdar, ne yazık ki özel hayatında aynı başarıyı gösteremedi. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Gürhan Altundaşar’dan beklenmedik bir şekilde ayrılan Dizdar, o günden beri kalbini başka kimseye açmadı.

Esra Ruşan Yüzünden Zor Anlar Yaşadı!

Bugün yine Masumlar Apartmanı’nın çekimlerinde bulunan Merve Dizdar, arkadaşı Esra Ruşan’ın yayınladığı bir videoyu kendi profilinde yayınladı. Esra Ruşan’ın sorduğu esprili sorulara cevap bulamayan Dizdar, o sorular karş1ısında adeta dumura uğradı. O anları sosyal medya hesabında paylaşan Merve Dizdar’ın o halleri görülmeye değerdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz