Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Yeni Sezonu Bekleyemedi Hemen Yeni Projeyle Anlaştı! Camdaki Kız Ne Olacak?

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Yeni Sezonu Bekleyemedi Hemen Yeni Projeyle Anlaştı! Camdaki Kız Ne Olacak?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanan Camdaki Kız, yayın hayatına başladığı andan itibaren hepimizin ilgisini çekti. Başrol oyuncularından Burcu Biricik’in yeni projesi ise Camdaki Kız’ın önümüzdeki sezon yayınlanıp yayınlanmayacağı sorusunu akıllara getirdi.

Camdaki Kız Sezon Finali Yapsa Da Etkisi Sürüyor

OGM Pictures imzalı Camdaki Kız’ın hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adı taşıyan romanına ait, ancak uyarlama senaryosu Seda Altaylı Turgutlu tarafından kaleme alınıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor. Ailesi tarafından adeta cam fanusta büyütülen Nalan’ın hikayesini konu alan dizinin başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu paylaşıyor.

blank

Camdaki Kız sezona biraz geç giriş yaptı ve yalnızca 9 sezon yayınlandı. Ardından sezon finali yapan dizinin oyuncuları dizi biter bitmez soluğu tatilde aldı. Tatile giden oyuncular arasında Burcu Biricik de vardı. Ancak güzel oyuncu tatili kısa kesip yeni bir proje için kolları sıvadı.

İşte Burcu Biricik’in Yeni Projesi

blank

Burcu Biricik, Netflix’te yayınlanacak olan İnsanlar İkiye Ayrılır adlı sinema filminin çekimleri için harekete geçti. Hem yönetmenliğini hem de senaristliğini Tunç Şahin’in üstlendiği film 10 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak. Tahmin ediyoruz ki farklı konusuyla da izleyenleri şaşırtacak.

blank

İnsanlar İkiye Ayrılır, borç tahsil eden bir şirkette çalışanları konu alıyor. Şirket, bankaların tahsil etmekten vazgeçtiği borçlarını satın alıyor. Ne pahasına olursa olsun borçları tahsil etmeye karar veren şirket, borçluların peşine düşüyor ve olaylar bu çerçevede gelişiyor.

Başrollerini Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ın paylaştığı film 2020 Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Yarışma seçkisinde yer alıyor. Filmin 10 Temmuz’da yayınlacak olması ise Burcu Biricik’in yeni sezonda Camdaki Kız’da yer almayacağına dair endişeleri ortadan kaldırıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz