Bir Bunu Yapmamıştın Demo! “Geçinemeyen” Demet Akalın Yeni Projelere Doyamadı: Bakın Şimdi Nereye El Attı?

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Bir Bunu Yapmamıştın Demo! “Geçinemeyen” Demet Akalın Yeni Projelere Doyamadı: Bakın Şimdi Nereye El Attı?

Pandemi sürecinde gündeme gelen yasaklar ve kapanmalar her sektör gibi eğlence sektörünü de etkiledi. Eğlence mekanları, kafeler ve restoranlar aylarca kapalı kaldı; sinema, tiyatro ve konser organizasyonları yasaklandı. Hal böyle olunca bu işten para kazanan birçok insan ekonomik açıdan sarsıldı. O isimlerden biri de Demet Akalın’dı.

Pandemi Yüzünden Sabah Programı Yaptı!

Pandemi sürecinin getirdiği yasaklar yüzünden zorlandığını ve birikiminden yemek zorunda kaldığını anlatan Akalın, sık sık ” Ben bile geçinemiyorum” cümlesini kuruyordu. Sırf bu yüzden geçen sezon sabah programı bile yaptı! Ancak malesef sabahın erken saatlerinde başlayan tempoya sadece 1 sezon dayanabildi.

Geçinemiyorum Dedi Ama Lüksten Vazgeçmedi

blank

Her fırsatta mekanların açılmasını ve konserlerin başlamasını dört gözle beklediğini söyleyen Demet Akalın, geçinemediği bu süreçte, boğazda Hirahan adlı lüks bir restoran açtı. İki farklı lüks araçla İstanbul’un farklı köşelerinde görüntülenen ünlü şarkıcı avmlerde gezmekten ve marka kıyafetler giymekten de vazgeçmedi.

Farklı İş İmknaları Yarattı

blank

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü şarkıcı, bu özelliğini de bir gelir kapısına dönüştürdü. Türlü markalarla işbirliği yapan Akalın, biraz reklam biraz program derken geçtiğimiz sezon boyunca belini doğrulttu. Programın sezon finali yapmasıyla birlikte hemen yeni bir hit şarkı peşine düşen Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda bombayı patlattı: söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan Bi Daha Bi Daha adlı şarkısını dinleyicilerin beğenisine sundu.

Projelere Doyamadı

blank

Bu yıl da yazın habercisi olan Demet Akalın hiti, her ne kadar müzik listelerine üst sıralardan girse de zirveye oturamadı. Akalın’ın başarısı, Hadise’nin gölgesinde kaldı. Hay Hay Youtube listesinde 1. sırada yer alırken, Bi Daha Bi Daha aynı listenin 10. sırasına yerleşti.

Şarkısından umduğunu bulamayan Akalın, bu sefer yepyeni bir projeye imza attı. Serdar Ortaç Proje Albümü’nde bir şarkı seslendiren Akalın müjdeyi paylaşımıyla verdi. Arabasında bir video paylaşan Akalın, “Bu yaz yine her yerde malesef Serdar Ortaç şarkısı ve ben” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz