Kimin Aklına Gelirdi? Ada Masalı’nın Yıldızı Alp Navruz’dan Şaşırtan Set Çözümü

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Kimin Aklına Gelirdi? Ada Masalı’nın Yıldızı Alp Navruz’dan Şaşırtan Set Çözümü

Ünlü oyuncu Alp Navruz, şu sıralar “Ada Masalı” dizisinin çekimleri için İzmir’in Sığacık ilçesinde yaşıyor. Trafik derdi sıfıra inen ünlü oyuncu, sete ulaşmak için eğlenceli yöntemler kullanıyor!

Alp Navruz

Alp Navruz, şu sıralar yaz sezonunun en iddialı dizilerinden “Ada Masalı”nda Ayça Ayşin Turan’la başrolü paylaşıyor. “Aşk Laftan Anlamaz” ve “Fazilet Hanım ve Kızları” gibi sevilen dizilerle tanınan Alp Navruz, bu dizi sayesinde daha geniş bir kitleye ulaştı. Öyle ki, sosyal medyada en çok bahsedilen ve Google’da hakkındaki bilgiler en çok aratılan oyunculardan biri oldu. Dizi orta karar izlenme oranları yüzünden biraz riske girse de, Alp Navruz için yepyeni bir yolun açıldığı kesin!

Yıllardır en sevilen dizilere imza atan Ay Yapım’ın adı ve kadrosunun kalitesiyle dikkat çeken “Ada Masalı” için işler beklendiği gibi gitmiyor. Yine de, oyuncular ve set ekibi dizinin potansiyeline dair inancını koruyor. Bir yandan da İzmir’in tadını çıkarıyorlar! Kırlangıç Adası’nda geçtiği söylenen hikayenin çekimleri İzmir’in Sığacık ilçesinde yapılıyor. Böylece, oyuncular İstanbul’un keşmekeşinden de kurtulmuş bir halde çalışma imkanı buluyor. Bu durumun en çok yaradığı insan da kesinlikle Alp Navruz!

“Set taksisi”

Trafik derdinden kurtulan Alp Navruz, yine de sete yetişmek için hızlı hareket etmek zorunda. Bu yüzden taksi çağırıyor ama bu bizim bildiğimiz taksilerden değil!

Bir çeşit mobilet sayılabilecek bir taksi kullanan ünlü oyuncunun keyfine diyecek yok doğrusu! Diziyi izleyenlerin Kırlangıç Adası’nı ziyaret etmek istemesi gibi, Alp Navruz’un paylaşımları da insana daha görmeden Sığacık’ı sevdiriyor. Umarız, özellikle dördüncü bölümüyle ivme kaybeden dizi, eleştirileri dikkate alıp yavaş yavaş toparlanmaya başlar. Biz de İzmir’in güzelliklerini ve Alp Navruz’un eğlenceli paylaşımlarını daha çok görmüş oluruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz