Can Yaman’dan İzmir İçin Büyük Jest! Haluk Levent Paylaştı: “Teşekkürler Can Yaman!”

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2020

Can Yaman’dan İzmir İçin Büyük Jest! Haluk Levent Paylaştı: “Teşekkürler Can Yaman!”

Can Yaman, İzmir depremi sonrasında kayıtsız kalamayan ve ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan ünlü kişiler arasında yerini aldı. Haluk Levent, Can Yaman’ın örnek davranışını takdir ederek sosyal medya hesabından paylaştı.

can yaman fotoğrafı

Geçtiğimiz Günlerde Büyük Tepki Çekmişti

Geçtiğimiz günlerde Can Yaman, bir mekanda düzenlenen Cadılar Bayramı partisine katılmış ve pandemi kurallarına uygun olmadığı için mekana polis baskını düzenlenmişti. Mekandan tekne ile kaçarak uzaklaşan Can Yaman, sosyal medyada tepkilerin odağı olmuş ve hakkında çok sayıda yorum yapılmıştı.

can yaman cadılar bayramı

Can Yaman’dan İzmir’de Depremden Etkilenen Kişiler İçin Yardım!

Can Yaman, İzmir’de yaşanan deprem sonrasında maddi ve manevi olarak büyük zarar gören halka yardım elini uzattı. Haluk Levent’in başkanlığını yaptığını, toplumsal dayanışmayı artırmak adına binlerce gönüllüsü bulunan Ahbap Derneği’ne ulaştı. Dernek aracılığı ile İzmir’e yardımda bulunmak istediğini belirtti.

Haluk Levent’ten Teşekkür Paylaşımı

Haluk Levent twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Can Yaman’ın kendisini aradığını ve “İzmir’i seviyoruz. İzmir’le beraberiz.” dediğini açıkladı. Paylaşımına “Teşekkürler Can Yaman!” notunu düşmeyi de unutmadı. Can Yaman’ın bu davranışı hayranları tarafından büyük ilgi görerek takdir edildi.

can yaman izmir depremi yardım

100 Ailenin Masraflarını Karşılayacak

Can Yaman, 100 ailenin bir aylık temel gıda ve mutfak masraflarını karşılayacağını açıkladı. Hem Türkiye’de hem de yurtdışında çok sayıda hayranı olduğu kadar polemiklere de çok sık konu olan Can Yaman, bu davranışıyla birçok ünlüye örnek oldu. Biz de Can Yaman’ı İzmir için yapacağı bu yardımdan dolayı tebrik ediyor ve hassasiyetinden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz!

Ahbap Derneği İzmir’den Ayrılmıyor!

Deprem anının yaşanmasından itibaren İzmir’e koşan Haluk Levent, Ahbap Derneği ile birlikte ilk günden itibaren sayısız yardıma imzasını attı. Yüzlerce hayırsever kişinin, otel sahiplerinin ve veteriner hekimlerinin ulaştığı dernek binlerce gönüllü çalışanı ile birlikte, depremzedelerin gıda, giyim, konaklama ve sağlık ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz