Tuvana Türkay’ın Estetiksiz Hali Görenleri Şaşırtıyor! İşte Ünlü Oyuncunun İnanılmaz Değişimi…

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2020

Tuvana Türkay’ın Estetiksiz Hali Görenleri Şaşırtıyor! İşte Ünlü Oyuncunun İnanılmaz Değişimi…

Tuvana Türkay, güzelliğiyle baş döndüren genç oyuncularımızdan biri. Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını açıklamasıyla gündeme gelmişti. Hastalığı atlatan genç oyuncu, hala hastalıkla mücadele eden kişiler için kan bağışında bulunmak istediğini belirtmişti.

tuvana türkay yasak elma

Tuvana, Küçük Yaşından Beri Ekran Karşısında

30 yaşında olan ünlü oyuncunun, en bilinen yapımları ve tanınmasına sebep olan diziler arasında Yer Gök Aşk ve Kara Para Aşk gibi diziler olsa da kendisi 9 yaşından beri ekran karşısında rol alıyor. Küçüklüğünden itibaren ne kadar güzel olacağı anlaşılan Tuvana’nın internette yayınlanan çocukluk paylaşımlarına beğeni yağmıştı.

tuvana türkay çocukluğu

Şarkı Söyledi, Yetmedi Kitap Yazdı!

Yetenekli oyuncu, sinema ve dizilerde rol almanın yanında 2019 yılında “Yalan De” adında ilk single şarkısını söyledi. Sesi beğenilen oyuncu, sonrasında Tuna Kiremitçi ile düet yaptı. Sanata önem verdiği her halinden belli olan oyuncunun, 2020 yılında çıkan “İkimiz de Beni Seviyoruz” adında bir kitabı da bulunuyor. İşte Tuvana Türkay’ın klip çektiği şarkısı:

Onu İlk “Ayrılık” Dizisiyle Tanımıştık

Tuvana Türkay, 2009 yılında ilk bilinen yapımı olan “Ayrılık” dizisinde rol aldı. Onu tanıdığımız bu ilk günlerde estetik yaptırmamış olan oyuncu, henüz 19 yaşındaydı. Ekranlarda tanınmaya başlanmasıyla birlikte güzelliği ve başarısı fark edilen oyuncunun görüntüsü de gittikçe değişmeye başladı.

tuvana türkay ayrılık

Kariyerinin Dönüm Noktası: “Yer Gök Aşk”

Yer Gök Aşk dizisinde değişimi fark edilen oyuncu, önce burun estetiği ve dudak dolgusu yaptırdı. Kaşlarının şeklini de değiştirerek yüzüne farklı bir ifade kazandırdı.

tuvana türkay yer gök aşk

Tuvana Türkay, daha sonra dişlerini de yaptırdı. Bu değişimden sonra bambaşka biri olmaya başlamıştı.

tuvana türkay kara para aşk

Kara Para Aşk dizisiyle birlikte ikinci burun estetiğini de yaptıran oyuncu, yanak, çene ve dudak dolgularını da ihmal etmedi.

İlk ve Son Hali Arasındaki Büyük Fark

Tanınmaya ve ekran önünde daha fazla olmaya başladığı andan itibaren çok sayıda estetik yaptıran oyuncunun, sektöre ilk girdiği andaki görüntüsünden eser yok. Tuvana Türkay ise birçok ünlünün aksine hiçbir zaman estetik yaptırdığını inkar etmedi ve estetiklerini gizlemedi.

tuvana türkay estetik

Son olarak “Yasak Elma” dizisinde Leyla karakterine can veren Tuvana Türkay, kariyerinin ve güzelliğinin zirvesinde. Henüz 30 yaşında olan genç oyuncunun düzenli olarak botoks ve dolgu yaptırdığı, cilt bakımına ve sağlığına gereken önemi özenle gösterdiği biliniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz