Caner Erkin’den Romantik Şükran Ovalı Paylaşımı! Ünlü Futbolcu Eşinin Kadınlar Günü’nü İşte Böyle Kutladı

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Caner Erkin’den Romantik Şükran Ovalı Paylaşımı! Ünlü Futbolcu Eşinin Kadınlar Günü’nü İşte Böyle Kutladı

Eşi Şükran Ovalı’ya olan aşkını sosyal medyada açıkça göstermekten çekinmeyen Caner Erkin’den yepyeni bir paylaşım geldi. Yıldız futbolcu, güzel eşinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü romantik bir paylaşımla kutladı.

caner erkin-şükran ovalı

Fenerbahçe’nin sevilen futbolcusu Caner Erkin’in eşi Şükran Ovalı’ya olan aşkını bilmeyen yoktur. Eşi ve sevimli kızı Mihran ile sık sık paylaşım yapan Caner Erkin, bugün yaptığı duygusal paylaşımla sosyal medyanın gündemine oturdu.

“Kadınım”

Caner Erkin, Şükran Ovalı’lı romantik paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Şükran Ovalı’nın güzel bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan yıldız isim, eşinin Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Fotoğrafın altına “Kadınım” diye not düşen Caner Erkin, tüm Instagram’ı duygulandırdı.

Şükran Ovalı ise eşinin bu aşk dolu paylaşımına tepkisiz kalmadı tabii. Ünlü oyuncu, fotoğrafın altına “Herşeyim” yazarak eşine karşılık verdi. Güzel sanatçı, yorumunun yanına kalp emojisi de eklemeyi ihmal etmedi. Bu aşk dolu paylaşım binlerce yorum ve beğeni aldı.

“Evlenmek İçin Şükran’ın Kapısında Yattım”

Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı, Ocak 2017’de İtalya Roma’da nikah masasına oturmuştu. Büyük bir törenle dünyaevine giren güzel çiftimiz aşklarıyla tüm hayranlarını büyülemeye devam ediyor.

caner erkin-şükran ovalı

Eski eşi Asena Atalay’dan olaylı bir şekilde ayrılan Caner Erkin, Şükran Ovalı’nın kalbini kazanmak için çok çaba verdi. İlişkinin başlamasında inadının büyük bir rolü olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, Ovalı’nın kapısında yattığını bile söylemişti.

“Beni çok reddetti. Önce beraber olmak, sonra evlenmek için çok uğraştım. Kapısında yattım, sokağında gezdim. İnadım sayesinde ikna oldu.” diye itirafta bulunan Erkin, eşine olan aşkıyla herkesi büyülüyor.

Mihran ile Artarak Büyüyen Sevgi

caner erkin-şükran ovalı

Yaklaşık iki yıl önce sevgili kızları Mihran’ı kucaklarına alan güzel çiftimiz, aşklarını adeta taçlandırdı. Güzel çifte mutluluklar diliyor, herkesin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz