42 Yaşındaki Çağla Şikel Fitliğinin Sırrını Açıkladı: “15 Yıldır Tek Bir Kesme Şeker Bile Kullanmadım!”

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

42 Yaşındaki Çağla Şikel Fitliğinin Sırrını Açıkladı: “15 Yıldır Tek Bir Kesme Şeker Bile Kullanmadım!”

Güzel sunucu ve manken Çağla Şikel, 42 yaşında olmasına rağmen güzelliği ve fiziğiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Uzun süredir podyumdan uzak olan Çağla Şikel son yıllarda sunucu kimliğiyle karşımıza çıkıyor.

Çağla Şikel

Sunuculuk Ona Çok Yakıştı!

İlk olarak manken olarak tanıdığımız Çağla Şikel, zaman içerisinde oyunculuk ve sunuculuk deneyimleri de edinerek; kariyerine sunucu olarak devam etmeye karar verdi. Aslında Çağla Şikel, bir dönem yakın arkadaşı Alişan’la beraber sabah programları sunuyordu. Çağla Şikel ve Alişan’ın uyumunu bizler de çok seviyorduk. Fakat son yıllarda ikilinin yolları ayrıldı ve farklı programlarda karşımıza çıkmaya devam ediyorlar.

blank

Alişan, Star TV’de bir diğer yakın arkadaşı Demet Akalın’la beraber sabah programı sunarken; Çağla Şikel de Fox TV’de tek başına sabah programı sunmaya devam ediyor. Yılların adeta teğet geçtiği Çağla Şikel, bugün formunu ve güzelliğini nasıl koruduğunu anlattı.

blank

Fitliğinin Sırrını Verdi!

Fit ve formda olmak her kadının hayalidir elbette. Ancak her daim fit gözükmek pek çok kişi için mümkün değil! Aile, çocuk, iş, ev, sorumluluklar derken spora ve sağlıklı beslenmeye zaman ayırmak oldukça zor. Fakat güzel sunucu Çağla Şikel, bu işin imkansız olmadığını bizlere kanıtlıyor!

Çağla Şikel’in ünlü şarkıcı Emre Altuğ evliliğinden dünyaya gelen 2 tane oğlu var! Bunlar Kuzey ve Uzay. Oğullarıyla birlikle yaşayan güzel sunucu, çocuklarıyla sık sık eğlenceli videolar çekip YouTube ve Instagram hesabında paylaşmayı ihmal etmiyor. Fox TV’de sunduğu sabah programı haricinde markalarla işbirlikleri yapan Çağla Şikel’in hayatı oldukça koşturmacalı geçse de, sporundan ve beslenmesinden asla taviz vermiyor.

Çağla Şikel’in güzelliği ve fitliği bir mucize ya da sihirli değnek değil elbette. Sporunu ve antrenmanlarını hiçbir zaman aksatmayan güzel sunucu 15 yıldır tek bir küp şeker bile kullanmamış: “Gazlı içecek içmem. Ayran ve su tüketirim. 15 senedir kesme şeker bile kullanmadım, fiziğimi korumak için aç kalıyorum diye bir şey yok. Dengeli beslenmeye özen gösteriyorum ama aralarda fastfood ve abur cubur da yediğim oluyor. Hamburgeri çok seviyorum. Hatta patates kızartmasının kokusunu duyunca içine atlayıp yüzesim geliyor

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz