Çarpışma 21. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Kadir’in Ailesi ile İlgili Gerçekler Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor!

admin

Show TV

7 Mayıs 2019

Çarpışma 21. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Kadir’in Ailesi ile İlgili Gerçekler Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor!

Çarpışma 20. bölümün bitmesinin ardından merakla beklenen 21. bölüm fragmanı da yayınlandı. Kadir’in ailesi ile gerçekler bir bir ortaya çıkıyor. 

Show Tv’nin sevilen dizisi Çarpışma’nın 20. bölümü yayınlandı. 20. bölümde Kadir, kendisini Ivan’dan kurtaran Zarif’in Cansız olduğunu ispatlamaya çalışırken, Cemre de babası ve annesi ile ilgili sorgulamalarına devam etti. Zeynep ise Kadir’i nasıl koruyacağına dair bir çözüm bulmaya çalıştı. Cansız yani Zarif kurtulmaya fırsatı varken oğlunun gözünde aklanmak ve Zarif kimliğini devam ettirebilmek için elinden geleni yaptı. 

Çarpışma 20. Bölümde Yaşananlar

Kadir ve Zarif hesaplaşıyor. Zarif’in sürekli karşısına çıkması Kadir’in kafasında şüpheler oluştururken Ivan’ın onları beklediği depoda belirmesi ise Cansız olduğunu düşünmesine yol açar. Veli her ne kadar Zarif’in Cansız olduğunu inkar etse de Kadir ona da inanmaz. Kadir’in önünde şimdi iki seçenek vardır. Bahar ve Ahmet’i bularak gerçeği öğrenmek. Bahar’ı bulan Kadir ondan istediği cevabı alamayınca Asiye ile yüzleştirmeye karar verir. Yüzleşmeden de eli boş dönünce geriye tek şansı olan Ahmet’i bulmak kalır. Cansız’ın adamları Ahmet ve oğlunu öldürecekken yetişen Kadir, Ahmet’i emniyete getirir. Kadir, Cansız’ın peşinde ilen Zeynep de onun Cansız’a zarar vermesini engellemek için elinden geleni yapar. Veli’den aldığı akılla Haydar’ın yanına gider ve bütün bildiklerini anlatır. Haydar’da Cansız’ın Kadir’in babası olduğunu bilenler arasına girmiştir. Kadir ise beklediği cevabı sonunda Ahmet’ten alır. Zarif’in fotoğrafını gösterir ve onun Cansız olduğunu Ahmet’ten öğrenir. Durumdan şüphelenen Cansız’ın adamları ise depoya gelerek Cansız’ı kaçırırlar. Kerem ve Cemre tarafından kurtarılan Meral hastanededir. Yakup iyice çığrından çıkmış, Demir’i arayarak onu öldüreceğini söyler. Cemre babasının mezarı başında karşılaştığı Belma ve Demir’den intikamını alacaktır. Kendisini kurtarmak için yaptıkları karşılığında Veli’den yardım isteyen Zeynep aldığı videoyu Demir’e verir. Bu video sadece onların mirastan pay almasını değil aynı zamanda Demir’in de bir daha avukatlık yapmasını engelleyecektir. Cemre için en güzel haber annesinin günlüğünden çıkar. Sımsıcak bir anne sevgisi ve annesinin hiç yaşamadığı aşkı. Cemre, annesinin büyük aşkı Orhan’ı öğrenir ama bu aşk hiçbir zaman yaşanamamıştır. 

Çarpışma 21. Bölüm Fragmanı 

Zeynep, Asiye ile konuşurken Kadir’in ömrünün sonuna kadar yanında olmasını istediğini söyler. Ama bunun için önce aşmaları gereken engeller vardır. Kadir bütün gerçekleri öğrenmek zorundadır. Bu gerçeklerin başında ise Cansız’ın babası olması vardır. Küçük bir kumsalda bir parça mola veren Zeynep ve Kadir mutlu görünüyorlardır. Zeynep ise Kadir’e yalan söylemenin sıkıntısı içindedir. Cansız, Asiye’nin yani Kadir’in evine gelir. Demir ise Cemre’yi tuzağa düşürmek için uğraşmaktadır. Veli’yi bu kadar üzen nedir? Kadir sonunda gerçeği öğrenebilecek midir, Cansız Asiye’yi ne için tehdit edecektir? Yeni bölüm en az diğerleri kadar heyecanlı olacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz