Baba Olmaya Hazırlanan Ali Vefa’nın Keşfettiği Mucize: Hayat! Mucize Doktor Final Bölümü Fragmanı

Aleyna

FOX

24 Mayıs 2021

Baba Olmaya Hazırlanan Ali Vefa’nın Keşfettiği Mucize: Hayat! Mucize Doktor Final Bölümü Fragmanı

Ekranlara geldiği ilk günden bu yana iyi bir izleyici kitlesine sahip olan Mucize Doktor dizisinde artık sona gelindi. Doktor Ali Vefa’nın gerçekten de mucizevi hikayesini konu alan dizide Ali Vefa yine büyük bir mucize ile herkesi gururlandırıyor. İşte Mucize Doktor 64. bölüm fragmanı!

Mucize Doktor 63. Bölümde Neler Olmuştu?

Artık gemileri yakıp radikal bir karar alan Ferman hastaneden ayrılmıştır. Ancak eski dostu ve meslektaşı olan birçok badireyi birlikte atlattıkları Tanju hocanın kızının kalp ameliyatı için geri döner. Fakat durumu oldukça ağır ve hatta vahimdir. Bu esnada Ali Vefa ise abisi yerine koyduğu Ferman hocanın hastaneden ayrılma teklifi karşısında büyük bir bocalama yaşar. Onun bocaladığını öğrenen Vuslat bu durumu öğrenip onu bir şekilde cezbetmek için elinden geleni yapar. Bu durum ise Ali Vefa’nın daha fazla arada kalmasına neden olur. Ama onu bekleyen çok daha önemli bir durum vardır. Çünkü Ali’nin tüm hayatını değiştiren kişi Ferman hoca değil yine Nazlı olacaktır. Diğer yandan Tanju ise kendi geçmişiyle yüzleşir.

Mucize Doktor 64. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 64. bölüm fragmanında Ali Vefa baba olacağını öğrenir. Babalığı kendi babası üzerinden değerlendiren Ali Vefa babalıktan korkmaktadır. Ama hem Nazlı hem de Ferman hoca onu bu konuda yine destekler ve oldukça iyi bir baba olacağı konusunda onu ikna etmeye çalışırlar. Hastane konusu bir yana bir de baba olma konusu ile yüz yüze gelen Ali Vefa’nın alacağı kararları yeni bölümde hep birlikte öğreneceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz