Cem Belevi, Rengarenk Dizisinden Ayrıldı

admin

Haberler

13 Eylül 2016

Cem Belevi, Rengarenk Dizisinden Ayrıldı

Bodrum’daki Rixos Premium Otel’de sahne alan ünlü şarkıcı Cem Belevi, tatil için Bodrum’u tercih edenlere unutulmayacak bir gece yaşattı. Sevilen şarkılarını canlı olarak seslendiren Belevi, sahnede yerinde durmayan hareketleri ile ilgi çekti. Canlı performans sonrasında gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Belevi, herkesi şaşırtacak bir açıklama yaptı.

Rol aldığı Rengarenk dizisinden ayrıldığını söyleyen Belevi, ‘Dizinin İstanbul kısmında ben yokum. Bu dönem müziğe daha fazla ağırlık vermek istiyorum. Ekim ayında yeni single’ım çıkacak. İzmir’de olduğu zamanlar dizi benim için daha keyifliydi. Ancak İstanbul’a geçtiği andan beri müziğime vakit ayıramıyorum.’ açıklamasını yaptı.

Sinema Filmi Hazırlıkları Var

Yeni bir sinema filmi için de güzel bir teklif aldığını belirten Belevi, ‘Oyunculuk ve müzik için benim için vazgeçilmez iki ayrı şey. Besteci olduğum için müzik yapmadan duramıyorum. Şarkıcılığımı yaparken aynı zamanda oyunculuk teklifleri de alıyorum. Güzel bir sinema filmi projesini değerlendirdim. Bu senaryo içerisinde yer alma duygusu beni şimdiden heyecanlandırdı. O yüzden yakında bir sinema projesinde yer alabileceğimi söyleyebilirim.’ dedi.

Oyunculuğu büyük bir tutku ile yaptığını söyleyen Belevi, Rengarenk dizisi ekibine de teşekkür etti. Ekipte artık yer alamayacağı için üzgün olduğunu belirten Belevi, yakında sinema filmi ile hayranlarının karşısında olabileceğinin sinyallerini verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz