Diriliş Ertuğrul 3. Sezon Tarihi Belli Oldu

admin

TRT 1

14 Eylül 2016

Diriliş Ertuğrul 3. Sezon Tarihi Belli Oldu

Televizyon ekranlarının sevilen dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul dizisi Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş yıllarını konu alıyor. 3. sezonu ile ekranlara gelecek olan dizinin yayınlanma tarihi de belli oldu. Hayranlarının büyük bir heyecan ile beklediği Diriliş Ertuğrul 3. sezonu 28 Eylül tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Bir önceki sezonunun bitmesinin ardından 3. sezonun ne zaman başlayacağı ise dizinin hayranları tarafından büyük bir merak konusu olmuştu. Sosyal medya platformlarında dizi hayranları son günlerde diziyi gündem konusu haline getirince yapımcı ekip açıklama yaparak soruları cevapladı.

28 Eylül'de TRT 1'de!

Tarihi konuları ele alan diziler arasında yer alan Diriliş Ertuğrul, diğer rakiplerinin yayından kaldırılmasına rağmen hala devam ediyor. Sezon finali ile birlikte 2 sezonu geride bırakan Diriliş Ertuğrul, izleyicilere yeni sezonda yine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek.

Milyonlarca izleyicisinin merakla beklediği dizinin 3. sezonunda ise ne tür olaylar yaşanacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak dizinin yapımcıları ve ünlü oyuncuları sosyal medya hesapları üzerinden ufak tüyolar vermeye başlamış durumdalar. Dizinin 3. sezonu ile ilgili gelişmeler yaşandıkça bizler de sizlere buradan haber vermeye devam edeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz