Cem Garipoğlu’nun Kız Kardeşiyle Görüntülenen Nilperi Şahinkaya’dan Açıklama Geldi!

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2023

Cem Garipoğlu’nun Kız Kardeşiyle Görüntülenen Nilperi Şahinkaya’dan Açıklama Geldi!

Burak Deniz ile yaşadığı kavgayla gündemde olan ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya sosyal medyanın gündeminde. Münevver Karabulut’u vahşice öldüren Cem Garipoğlu’nun kız kardeşiyle aynı karede yer alan Nilperi Şahinkaya’ya sosyal medyadan tepki yağdı. Ünlü oyuncu gelen tepkilere çektiği video ile yanıt verdi. Oyuncu Nilperi Şahinkaya’nın arkadaşlarıyla çıktığı yemekte çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. Şahinkaya’nın yanında yer alan kişinin 13 yıl önce katledilen Münevver Karabulut’un katili Cem Garipoğlu’nun kardeşi Sakine Garipoğlu olması tepkileri de beraberinde getirdi.

Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya eleştirilere Instagram’da yayınladığı video ile yanıt verdi. Sakine Garipoğlu ile yemekte tanıştığını söyleyen Nilperi Şahinkaya, “Bir arkadaşımla yemeğe çıktık. Kendisi de arkadaşımın arkadaşı. O da geldi. Sakine’yi orada tanıdım. Onun o Sakine olduğunu bile bilmiyordum. Sizden öğrendim, Ayna vardı orada fotoğraf çektik dağıldık bir daha da görüşmedik birbirimizi takibe bile almadık. Bunlar ağır ithamlar böyle çirkinleşemezsiniz.” dedi. Sakine’yi tanımadığının altını çizen Şahinkaya bu duruma “O kadar bilgili olamadım, kusura bakmayın” sözleriyle de sitemde bulundu.

blank

Bu olaydan önce Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz’le gündeme gelmişti. Son dönemde dizi setlerinden ve sosyal medyadan tanıdığımız Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya arasındaki gerilim, Adana’da yapılan çekimler sırasında yaşanan olaylarla gündeme gelmişti. İddialara göre, ikili arasında kaldığı otelde yaşanan bir tartışma sonucunda olay büyümüş ve Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz’in kendisine küfür ettiğini ileri sürmüştü. Bu olayın ardından Nilperi Şahinkaya, yaşananları yargıya taşıma kararı almış ve Burak Deniz’in özrünü kabul etmemişti. Konuyla ilgili hukuki sürecin başlatılacağını belirten Şahinkaya, açıklamalar yapmaktan kaçınmıştı. Adana Altınkoza Film Festivali’ne katılmak için kente gelen Nilperi Şahinkaya’nın şikayeti üzerine savcılık harekete geçmiş durumda. Tarafların ve görgü tanığı olan Şahinkaya’nın arkadaşının ifadeleri ve olayın yaşandığı otelin güvenlik kamerası kayıtları incelenerek karar verilmiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz