Kanal D’nin Sevilen Dizisi’Dönence’nin Gülce’si Ülkü Hilal Çiftçi, Hakkında Bilinmeyenleri Anlattı!

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2023

Kanal D’nin Sevilen Dizisi’Dönence’nin Gülce’si Ülkü Hilal Çiftçi, Hakkında Bilinmeyenleri Anlattı!

Ülkü Hilal Çiftçi, Kanal D’nin popüler dizisi ‘Dönence’de canlandırdığı ‘Gülce’ karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazandı. Genç oyuncu, başarılı performansı ve doğal oyunculuk yeteneğiyle dikkat çekiyor. Magazin D Haber Müdürü Asiye Acar’a verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulunan Ülkü Hilal Çiftçi, hayatı ve kariyeriyle ilgili merak edilenleri paylaştı.

Genç oyuncu, canlandırdığı karakter hakkında, “Gülce rolünü ilk okuduğumda çok heyecanlandım. Başlarda bu rolün zorluğunun çok farkına varamamıştım açıkçası. Daha sonra üç haftalık çalışma sürecine girdik. Bu çalışma süreci benim için çok zordu ve bazen çok umutsuzluğa kapılıyordum çünkü gerçekten hiç hâkim olmadığım bir roldü. ‘Üç hafta boyunca hiç eve girmedim’ diyebilirim. Çevremde hiç otizm ya da asperger sendromlu bir bireyde yoktu. Ama biz Tohum Otizm Vakfı’na gittik. Oradaki insanlarla tanıştım. Bu süreç faydalı oldu” ifadelerini kullandı.

En zorlandığı sahne ile ilgili ise ünlü oyuncu, “AVM sahnesi gerçekten çok zordu. Bir yerde gerçekten sinirlerim bozuldu ve ağladım. Çünkü o sahnenin çok fazla tekrarını aldık. Birinde çanta kopmuyor, birinde ben yanlış düşüyorum, birinde lafı unutuyoruz. 10-11 kere düşmüşümdür. Bir ara 15 dakika boyunca ağladım. Ağladıktan sonra sahneyi geri almak istedim” açıklamasını yaptı. Usta sanatçı Ferdi Tayfur’un hayranı olduğuna değinen Ülkü Hilal Çiftçi, “Çok büyük Ferdi Tayfur hayranıyım, çok seviyorum. Hayatımın dönüm noktalarından biri olduğunu söylemek istiyorum. Ben onun sayesinde cover yapmaya geri döndüm mesela. İyice izlemeye, dinlemeye, şarkı sözlerini okumaya başladım ve bende çok güzel hisler bırakıyor. Çok saygı duyuyorum” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz