Cem Yılmaz ile Aşk Yaşadığı Söylenen Saadet Özsırkıntı’dan İlk Açıklama Geldi! Serenay Sarıkaya’ya Övgü Yağdırmıştı: “Hayranım…”

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2020

Cem Yılmaz ile Aşk Yaşadığı Söylenen Saadet Özsırkıntı’dan İlk Açıklama Geldi! Serenay Sarıkaya’ya Övgü Yağdırmıştı: “Hayranım…”

Çok ses getiren Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisinin geçtiğimiz günlerde son bulduğunu öğrenmiştik. Ayrılık haberlerinin üzerinden çok geçmeden Cem Yılmaz’ın ismi kendisinden yine yaşça küçük olan bir güzelle anılmıştı. İlişkinin doğruluğu henüz tam olarak kanıtlanmamış olsa da Saadet Özsırkıntı’nın bir hareketi kafaları çok karıştırdı.

saadet özsırkıntı cem yılmaz fotoğrafı

Kuliste Yakınlaştıkları Söyleniyordu

27 Ekim tarihinde gösterisi olan Cem Yılmaz’ın, sahne sonrasında Saadet Özsırkıntı ile kuliste yakınlaşmaya başladığı söyleniyor. Saadet Özsırkıntı’yı ise “O Ses Türkiye” yarışmasının sunuculuğunu yaptığı zamanlardan tanıyoruz. Sempatik tavrı ve güzelliğiyle Cem Yılmaz’ı etkilemeyi başardığı iddia edilen sunucunun, ünlü komedyen ile en yakın zamanda birlikte yemeğe çıkma konusunda anlaştıkları biliniyor.

Serenay Sarıkaya’yı Yere Göğe Sığdıramamıştı

Geçtiğimiz yılbaşı gecesi ünlü kişilerin sahne performansını yayınlayan O Ses Türkiye programında, Serenay Sarıkaya’da sahne almıştı. Sesi birçok kişi tarafından oldukça başarılı bulunan güzel oyuncu, yarışmada, kendi müzikal gösterisinde seslendirdiği “Duy Beni” şarkısını söylemişti.

blank

Performans öncesinde Serenay Sarıkaya ile röportaj yapan sunucu Saadet Özsırkıntı, ünlü oyuncuyu yere göğe sığdıramamış ve övgüler yağdırmıştı. Serenay’ın güzelliğine, çalışkanlığına ve disiplinli oluşuna hayran olduğunu söylemiş ve aralarında sıcak bir konuşma geçmişti.

Sosyal Medyada Takipten Çıkarmış!

Sıkı takipçilerin gözünden kaçmayan bir diğer detay ise; Saadet Özsırkıntı’nın sosyal medyadan Serenay’ı takip ettiği fakat ismi Cem Yılmaz’la anılmaya başladıktan sonra takip etmeyi bırakması oldu.

Aşk İddialarını Yalanlıyor

Güzel sunucu, Instagram hesabından yaptığı son paylaşım ile aşk söylentilerini yalanlayan bir açıklama yaptı. “Yaşadığımız bu zor günlerde bu açıklamayı yapmak zorunda kalmak benim için inanın çok üzücü… Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Yanlış ya da yalan bilgilerle hele ki ağzımdan çıkmış gibi gündem yaratılmasın, sizden ricamdır” sözleriyle ilk açıklamasını yapmış oldu.

blank

Bu aşk söylentilerinde doğruluk payı olup olmadığı ise özellikle Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya takipçileri tarafından çok merak ediliyor. İlerleyen günlerde gerçeklik payının ne derece olduğunu göreceğimiz bu ilişki hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Hatice NAS 6 Kasım 2020

Cem yılmaz da çok yakışıklı ya…
Rezil bir adam…
İnsanlara kötü örnek…
Para varsa her… Yapar ın örneği. İşte.
Kimse kusura bakmasın. Bu böyle…

Yorum Yaz