Gülseren Budayıcıoğlu’nun Terapi Yaptığı Ünlü İsimler Arasında Esra Erol da Varmış: “İnsanlara Tahammül Edemiyorum”

Dilek

Haberler

5 Kasım 2020

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Terapi Yaptığı Ünlü İsimler Arasında Esra Erol da Varmış: “İnsanlara Tahammül Edemiyorum”

Hepimizin evlilik programlarında sunuculuk yapmasıyla tanıdığımız Esra Erol, zaman nasıl boşluğa düştüğünü ve insanlara tahammül edemediğini anlattı. Genelde sakin görmeye alışkın olduğumuz Esra Erol, programa katılan bazı kişilere tahammül edemediğini söyledi.

Flash TV ile Tanınmaya Başlamıştı! O Halini Görenler Şaşırıyor…

Esra Erol, 2003 yılından beri televizyon dünyasında yer alıyor. Üniversite eğitimini seramik üzerine tamamlayan ünlü sunucu, okulu biter bitmez kendini televizyon sektörüne atmış. Herkes onu 2007 yılında Flash TV’de yayınlanan Esra Erol’la Dest-i İzdivaç programı ile tanımaya başladı. Öncesinde ise Kanal D’de yayınlayan “Turkuaz” isimli bir gündüz programının sunuculuğunu yapmıştı.

blank

“Param Olmadığı Zamanlar da Mutluydum”

Yaptığı her röportajda eski günlerini anımsayan ve zor günler yaşadığı belirten Esra Erol, bu günlere kolay gelmediğini söylüyor. Kariyerinin ilk günlerinde maaşının yetmediği ve kardeşiyle yaşadığı evin faturalarını dahi ödeyemediğini anlatıyor. Yine de “İçim de hep bir umut vardı” diyen Esra Erol, kardeşiyle akşam yemeklerinde sadece salçalı makarna ve yoğurt yediği günlerde bile çok mutlu olduğunu, varlıkla yokluğun onun için pek bir şey ifade etmediğini söylüyor.

“Yıprandığımı Hissediyorum”

Ünlü sunucu şimdilerde evlilik programlarının konsept değiştirmesi üzerine kayıpların bulunduğu ve sansasyonel olayların çözüme kavuşturulduğu “Esra Erol’da” programını sunuyor. Zaman zaman çok yıprandığını, programdaki kişilere ve olaylara tahammül edemediğini belirten Esra Erol; “Bazen tahammülsüz ve gönülsüz bir insan olmaya başladığı fark ediyorum. Eskiden insanlar kırılır diye her şeyi söyleyemezdim fakat artık dilime gelen her şeyi söylüyorum” diyor.

blank

“Yaptığım Program Çok Yorucu”

Programda çok farklı ve inanılmaz olaylarla karşılaştığını söyleyen Esra Erol, çok yorulduğunu ve zaman zaman enerjisinin bittiğini söylüyor. Tüm yaşanılan olayları arşivlediğini belirten Erol, şu anda öyle bir düşüncesi olmadığını fakat günün birinde programda yaşanılan olaylarla alakalı kitap yazabileceğinin sinyallerini veriyor.

“Gülseren Budayıcıoğlu’ndan Destek Alıyorum”

blank

Programda birçok kez ahlaki çöküşlere ve çarpık aile yaşantılarına şahitlik ettiğini belirten Esra Erol, olaylara objektif yaklaşmak ve ruh sağlığını korumak için ayda bir psikolojik destek aldığını söylüyor. Terapist olarak Gülseren Budayıcıoğlu’na gittiğini söyleyen ünlü sunucu; “Gülseren Hoca’yı çok seviyorum. Bana her zaman nokta atışları yaparak harika önerilerde bulundu.” diyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz