Haluk Levent’ten Alkışlanacak Bir Yardım Daha Geldi! Bu Sefer Hayvan Dostlarımız İçin…

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2020

Haluk Levent’ten Alkışlanacak Bir Yardım Daha Geldi! Bu Sefer Hayvan Dostlarımız İçin…

Yardımseverliği ile bilinen ve herkes tarafından büyük takdir gören haluk Levent, Ege bölgesinde yaşanan depremin ilk anlarından itibaren yardımlarını esirgemiyor. Depremden zarar gören hayvanları koruma altına alan Haluk Levent, yine büyük takdir aldı.

haluk levent

Ahbap Derneği, İzmir’de İş Başında

Haluk Levent’in başkanlığını yaptığı Ahbap Derneği, ihtiyacı olan kişilere yaptığı yardımlar ve felaket anlarında halkın tüm ihtiyaçlarını gidermeye çalışmasıyla biliniyor. Büyük bir iyilik hareketi olan derneğin, binlerce gönüllü çalışanı bulunuyor. Yardımsever kişilerin birçok bağışta bulunduğu dernek, İzmir’de depremden etkilenen her canlı için de ilk günden bu yana çalışmaya devam ediyor.

İçinde gıda ürünleri, hijyen malzemeleri, maske ve dezenfektan, kıyafet bulunan binlerce koli, dernek adına yapılan yardımlarla İzmir’e ulaştırıldı.

Haluk Levent Minik Dostlarımızı da Unutmadı!

Hayvanseverliği ile bilinen Haluk Levent, ihtiyaç sahibi kişilere yardımda bulunduğu kadar sokak hayvanlarını da hiçbir zaman unutmadı. Günlerdir İzmir sokaklarında onlarca dernek gönüllüsü, depremden etkilenen birçok hayvana mama ve su dağıtmaya devam ediyor.

Depremden Zarar Gören Hayvanları Koruma Altına Aldı

Haluk Levent, deprem anında binalarda ya da dış alanda zarar görmüş birçok hayvanı tespit ederek koruma altına aldı. Şimdilik 68 kedi, 7 köpek, 2 at, 2 eşek, 2 tavşan ve 1 kekliği tedavilerinin yapılması için bir çiftliğe gönderdi.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Depremde zarar gören 68 kedi 7 köpek 2 at , 2 eşek 2 tavşan ve 1 keklik Ahbap’lar tarafından Ferdinand’ın çiftliğine götürüldüler. Şimdi tedavi altındalar ? @ahbap_izmir

Haluk Levent (@halukleventacil)’in paylaştığı bir gönderi ()

Haluk Levent’in Sosyal Medya Hesabına Beğeni Yağdı

Haberi sosyal medya hesabından paylaşan Haluk Levent, takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Ahbap Derneği’nin İzmir kolu ise depremden etkilenen tüm canlılara gönüllü olarak yardımlarda bulunmaya devam ediyor. Peki, siz Haluk Levent’in dayanışma sevgisi ve her canlıya kucak açan yardımseverliği hakkında neler düşünüyorsunuz?

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz