Cem Yılmaz Müjdeyi Verdi! Erşan Kuneri Dizisi Yakında Netflix’te

Aleyna

Netflix

8 Ekim 2020

Cem Yılmaz Müjdeyi Verdi! Erşan Kuneri Dizisi Yakında Netflix’te

Cem Yılmaz, G.O.R.A. filminde canlandırdığı fenomen karakter Erşan Kuneri hakkında bir komedi dizisi yazacağının sinyalini vermişti. Ünlü komedyen dizinin Netflix’te yayınlanacağını ve sitcom tarzında olacağını açıkladı.

Cem Yılmaz’ın Türkiye komedi tarihine adını yazdıran ve 2004’te vizyona giren filmi G.O.R.A.’nın en sevilen karakterlerinden biri de erotik film yönetmeni Erşan Kuneri’ydi. Aradan 15 yıl geçse de replikleri hala dillerde olan Erşan Kuneri, 2018’de vizyona giren Arif v 216 filminde de müzik yapımcısı olarak karşımıza çıktı. Filmin en büyük sürprizi olan Erşan Kuneri’yle ilgili başka projelerin de geleceği fısıldanmaya başladı.

Sosyal Medyadan İlan Etti

Cem Yılmaz birkaç ay önce bu dedikoduları Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla doğruladı. Pandemi döneminde yeni projelerine yoğunlaşan ünlü komedyen, bu projelerden birinin de Erşan Kuneri dizisi olduğunu duyurdu.

Erşan Kuneri Netflix’te!

Erşan Kuneri

Cem Yılmaz, dün akşam katıldığı Gece Gündüz programında proje hakkındaki detayları açıkladı. Erşan Kuneri dizisinin Netflix’te ilk olarak 8 bölüm halinde yayınlanacağını söyleyen Yılmaz, devamının da gelebileceğini söyledi. Ünlü komedyen, değişik ve dinamik bir kadroyla içinde sürpriz formatların da olduğu bir komedi şovu yapmak istediğini belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz