Cemal Can Canseven Danla Bilic’e Hazırladığı Video ile Şaşırttı: Düğün Şarkımızı Buldum!

Tvyayinakisi.com

Haberler

14 Kasım 2020

Cemal Can Canseven Danla Bilic’e Hazırladığı Video ile Şaşırttı: Düğün Şarkımızı Buldum!

Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven ve Youtuber Danla Bilic’in dostluklarını 2020’de çok yakından şahit olduk. Cemal Can’ı Survivor macerasında var gücüyle destekleyen başarılı fenoman arkadaşının şampiyonluğunda önemli bir pay sahibi olmuştu.

Onların Dostlukları Çok Eski!

Dostlukları taa üniversite yıllarına dayanıyor. O dönemden beri hiç ayrılmamışlar. İkili arasında o kadar sempatik bir ilişki var ki birlikte her anlarının çok keyifli geçtiğini hemen anlayabiliyoruz. Tam 9 yıl önce henüz ikisi de ünlü değilken verdikleri bir sokak röportajında da bu samimiyetlerini hiç kaybetmediklerini görüyoruz!

Survivor’da Tam Destek!

Danla ilk haftadan itibaren Cemal Can’ı tam bir fan edasıyla destekledi. 5 ay süren mücadelede hiç ama hiç yalnız bırakmadı. Derdini dert edindi!

Yeri geldiğinde kızdı!

Ve desteğinin karşılığını büyük bir gururla aldı!

Düğün Şarkımızı Buldum!

İkili ile alakalı tabii ki aşk dedikoduları da birçok kez yapıldı. Hatta Survivor döneminde Danla Biliç bir canlı yayında takipçisinin sorusuna ‘Cemal Can ile 5 ay evli kaldık. Beni aldattı. Ayrıldık” şeklinde yanıt vermiş ve yer yerinden oynamıştı. Danla daha sonra bunun bir şaka olduğunu söylemişti.

Cemal Can’dan ise bugün yine içimizi sıcacık eden bir paylaşım geldi. Ne mesaj göndermek istedi bilmiyoruz. Tek bildiğimiz şey her haliniz ile çok tatlısınız! İşte o video…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz