Cemal Can’ın Danla Bilic İçin Hazırladığı Doğum Günü Pastası Güldürdü!

Aleyna

Haberler

5 Ekim 2020

Cemal Can’ın Danla Bilic İçin Hazırladığı Doğum Günü Pastası Güldürdü!

Ünlü YouTuber Danla Bilic, bugün 26 yaşına girdi. Bilic, aralarında Cemal Can Canseven’in de olduğu “ailem” dediği arkadaşlarıyla kutlamalara başladı.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic bugün 26 yaşına girdi. Doğum günü olduğunu “Bu başyapıt 26 oluyor” mesajıyla duyuran Bilic, arkadaşlarının attığı doğum günü mesajlarını Instagram’da paylaşmaya devam ediyor.

Danla Bilic doğum gününü duyurdu

Hem arkadaşı olan hem de beraber çalıştığı şarkıcı Ece Seçkin, modacı Gülnur Güneş, makyaj sanatçısı Serhat Şen, Arda Kofoğlu, Burak Altındağ ve İbrahim Duman gibi isimler Bilic’i kutlayan ilk kişiler oldu.

Cemal Can Canseven’den Komik Pasta

Danla Bilic'in doğum günü pastası

Danla Bilic, doğum günlerini kalabalık partilerle kutlamaya alışkın olsa da pek çok fenomenin aksine bu kez parti vermek yerine Covid-19 tedbirlerine uyarak takdir topladı. Yine de başta Cemal Can Canseven olmak üzere yakın arkadaşları Bilic’i yalnız bırakmadı. Dün gece Bilic’in kapısına dayanan arkadaşları ona Canseven’in fikri olan esprili bir pasta ile sürpriz yaptı.

Danla Bilic doğum günü partisi

Bilic, Cemal Can Canseven, Sercan Yaşar ve Ece Kırtanır’ın da olduğu pozunu “aile” notuyla paylaşarak onlara sevgisini gösterdi.

Hediye Yerine Çocuklara Bağış İstedi

Danla Bilic, bu yıl doğum gününde hediye kabul etmeyeceğini geçtiğimiz günlerde esprili bir dille Instagram hesabından duyurdu. Bunun yerine, doğum gününde kendisine hediye göndermek isteyen yakınlarını, marka ekiplerini ve takipçilerini Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na (KAÇUV) yönlendirdi. Bu sayede kanser tedavisi görmek için İstanbul’a gelen ve maddi gücü yetersiz çocukların ihtiyaçlarının bir kısmı karşılanabilecek.

Danla Bilic'in doğum günü kampanyası mesajı

Bilic, bağış kampanyası ile herkesin takdirini kazandı. Her zamanki ironik tarzını yansıtan “19 yaş” esprisi sayesinde sosyal medyada dikkati çekti ve onu takip etmeyenleri de kampanyaya yönlendirmeyi başardı. Hatırı sayılır bir bağış toplayan kampanya bugün sona erecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz