İyi Günde Kötü Günde Dizisi Final Yapıyor!

Aleyna

Star TV

5 Ekim 2020

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Final Yapıyor!

Ekrandaki yaprak dökümü sürüyor. Elçin Sangu, Yasemin Kay Allen ve Ozan Dolunay’ın başrollerini paylaştığı Star TV dizisi İyi Günde Kötü Günde altıncı bölümüyle ekranlara veda edecek.

O3 Medya tarafından Star TV için hazırlanan ve yıldız isimleri oyuncu kadrosuna katan İyi Günde Kötü Günde dizisi bekleneni veremedi. Uzun süredir hangi projede yer alacağı merakla beklenen Elçin Sangu ve merak uyandıran tanıtımı sayesinde ekranlara güçlü bir giriş yapan dizinin reytingleri giderek düştü. Elçin Sangu, Yasemin Kay Allen, Ozan Dolunay, Derya Alabora, Şenay Gürler, Sinan Albayrak gibi ekranlardaki başarısını kanıtlamış isimlere rağmen proje hüsranla bitti. Bu karar televizyon başarısının temelinin senaryo olduğunu tekrar göstermiş oldu.

Sadece Altı Bölüm Sürdü

Yasemin Kay Allen Elçin Sangu ve Ozan Dolunay

Cumartesi günleri yayınlanan Kuzey Yıldızı: İlk Aşk ve Çatı Katı Aşk gibi projeler karşısında güç kaybeden yapım için altıncı bölümü itibarıyla final kararı alındı.

İyi Günde Kötü Günde Dizisinin Konusu Nedir?

Dizi bir aşk üçgenini ele alıyor. Çok sevdiği nişanlısı Sarp (Ozan Dolunay) tarafından nikah masasında terk edilen Leyla uzun süre sonra onunla karşılaşıyor. Bu kez onun Melisa (Yasemin Kay Allen) ile olan düğününü organize etmek için… Gitme nedenini herkesten saklayan Sarp, herşeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa ve eski nişanlısının düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla’nın arasındaki düğüm giderek daha da çözülmez bir hal alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz