Cengiz Bozkurt’tan Yeni Dizi Müjdesi!

admin

Haberler

29 Şubat 2016

Cengiz Bozkurt’tan Yeni Dizi Müjdesi!

Küçükçekmece Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında yapılan söyleşiye konuk olan Cengiz Bozkurt gelecekteki projeleri hakkında açıklamalar yaptı. Küçükçekmeceli hayranları ile bir araya gelen oyuncu hayranlarından gelen soruları da tek tek yanıtladı.

Hangimiz Sevmedik Dizisi ile Ekranlara Gelecek

Veysel Diker ile birlikte yeni bir dizi projesine başladıklarını söyleyen Bozkurt, ‘Önümüzdeki hafta ile birlikte Veysel ve ben aynı dizide oynamaya başlayacağız. Dizimizin ismi ise Hangimiz Sevmedik olacak. Leyla ile Mecnun’da Mecnun dururken Leyla sürekli değişiyordu. Tuhaf bir komedi dizisi tecrübesi olmuştu. Yeni dizimizde daha dram ağırlıklı bir mahalle komedisini ekranlara getirmeye çalışıyoruz.’ dedi.

Eski rolünün üzerine artık kostüm gibi geldiğini söyleyen Cengiz Bozkurt, ‘Oyuncu arkadaşlarımızdan bazıları oynadıkları karakterin rolüne fazla kaptırdıkları için normal hayatlarında da o şekilde davranabiliyorlar. Mafya babası rolü üstlenenler ağır ağabey rolünü hayatlarında da oynayabiliyorlar. Bu bir oyuncu için tehlikeli. Ayrıca başarılı bir rolün üzerime yapışması gibi bir durum söz konusu. Ancak yeni dizimde farklı bir karakteri izleyenlerime kabul ettirebilmek için çalışıyorum. Bu durumu aşabileceğime inanıyorum.’ şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz