Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümünde Boşanma Şoku

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümünde Boşanma Şoku

Raci Şaşmaz’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Bahadır Özdener’in yazdığı ve başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayına başladığı ilk günden beri reyting başarıları elde eden dizinin yeni bölümü izleyenleri tekrar ekranları başına kilitleyecek. 1 Mart Salı akşamı saat 20:00’da ATV’de yayınlanacak dizinin yeni bölümünde boşanma şoku yaşanacak.

Liderlik isteğinden vazgeçen Hızır Çakırbeyli’nin başı bu kez farklı bir belaya girecek. Ateş artık ailenin tam kalbine düşmek üzeredir. Yeni yaşanacak olan felaketlerde son kurban ise Ömer olur. Viktor’un hain planları suçsuz insanların da hayatlarının tehlikeye girmesine sebep olur. Ünal Kaplan’ın masasından seçilmiş olan tetikçiler üzerinden eylemlerini yapan Viktor sınırları aşar.

Hızır bombacıyı rehin alarak Viktor’un paralı askerleri ile baş edecek gücü elde etmeye başlar. Tüm bu olaylar yaşanırken Hızır ile Meryem’in ayrılık ve boşanma haberi herkesi derinden sarsar. Meryem artık boşanma kararını hayata geçirerek gücünü çevresine ispat etmek istemektedir. Nazlı ise evlilik olayına hala sıcak bakmamaktadır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz