Esra Erol’da Nevruz’u Şok Eden Sürpriz

Esra Erol’da Nevruz’u Şok Eden Sürpriz

ATV ekranlarının büyük bir ilgi ile takip edilen evlendirme programı Esra Erol’da programının en iddialı ve ilginç gelin adayları arasında yer alan Nevruz Hanım hala kendisine uygun bir eş adayı ile karşılaşamadı. Gelen bütün taliplerine ‘Hayır’ demeye devam eden Nevruz Hanım’ın bugün gelen talibi ise Ergin Bey oldu. Ergin Bey, Nevruz Hanım’a bir de sürpriz hediye ile talip oldu.

Fenerbahçe Atkısına Hayır Diyemedi…

Programında hediyeleri de kabul etmediğini söyleyen gelin adayı Nevruz Hanım’ın bugün gelen talibi Ergin Bey, Fenerbahçe atkısı ile Nevruz Hanım’ın karşısına çıktı. Fenerbahçe takımına karşı büyük bir sevgi beslediğini söyleyen Nevruz Hanım bu ilginç hediye karşısında şaşkına döndü ve hediyeyi kabul etti.

Esra Erol’un atkı hediyesini kabul etmemesi üzerine Nevruz Hanım atkıyı kendi elleri ile teslim alarak hediye kabul etmeme kuralını canlı yayında milyonların önünde yıkmış odu.

Esra Erol’un sunumları ile gerçekleşen programda gelin adayı Nevruz Hanım, Ergin Bey’in ince düşüncesine teşekkür ettiğini ancak evlilik teklifine ‘Hayır’ diyeceğini açıkladı. Damat adayı ise bu durum karşısında Nevruz Hanım’a teşekkür ederek programdan ayrıldı.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz