Paramparça Dizi Ekibi Göcek Halkını İsyana Sürükledi

Paramparça Dizi Ekibi Göcek Halkını İsyana Sürükledi

Geçtiğimiz hafta doğa harikası olarak tabir edilen Domuz Adası’nda çekim yapmak için yer alan Paramparça dizisinin set ekibi tüm çöpleri etrafa attıktan sonra adadan ayrıldı. Ertesi gün sahili ziyaret etmeye gelen Göcek halkı ise karşılaştıkları manzaradan sonra isyan etmek zorunda kaldılar.

Göcek halkı, olaya tepki gösterirken yapım şirketini de Çevre Bakanlığı’na şikayet edeceklerini söylediler. Tatil için Göcek, Domuz Adası’nı tercih eden turistler ise karşılaştıkları manzaradan sonra şaşkın olduklarını dile getirdiler.

Bölge halkı ile turistler işbirliği yaptıktan sonra Paramparça dizi ekibinin bıraktığı çöpleri toplamaya başladılar.

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya Tartışması da Ses Getirmişti

Paramparça dizisinin çekimlerinde son olarak Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay arasında ortaya çıkan taciz ve şiddet olayları ile ilgili tartışmalar da Nurgül Yeşilçay’ın anlaşmayı bozarak diziden ayrılmasına yol açmıştı.

Çekimleri son derece olaylı geçen dizinin 3. sezonunda ne gibi olaylar yaşayacağı ise büyük bir merak konusu oldu. Eylül ayında başlayacağı söylenen dizinin yeni bölümlerinin olaysız geçmesi için yapımcıların orta yolu bulmaları için uğraştıkları söyleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz