Ceyda Düvenci’nin Kızı Melisa 10 Yaşına Girdi: “Kızımın doğum günü Mucizeler Günü’ymüş!”

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

Ceyda Düvenci’nin Kızı Melisa 10 Yaşına Girdi: “Kızımın doğum günü Mucizeler Günü’ymüş!”

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci’nin kızı Melisa, bugün 10 yaşına bastı. Düvenci, bugünün aynı zamanda “Mucizeler Günü” olduğunu söyledi.

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak Okan Ali Melisa

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, sosyal medyayı en çok kullanan oyuncuların başında geliyor. Kendisi gibi oyuncu eşi Bülent Şakrak, kızları Melisa ve oğulları Okan Ali ile mutlu mesut bir aile kuran ünlü oyuncu, yaşadıkları önemli anları takipçileriyle paylaşmadan geçmiyor. Örneğin, geçen ay kızı Melisa’nın regl olduğunu paylaşınca ortalık ayağa kalkmıştı!

Ceyda Düvenci Melisa

Sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen bu olayın ardından Ceyda Düvenci, daha sakin paylaşımlar yapmaya başladı. Bugünkü paylaşımlarının odak noktasında yine kızı Melisa vardı. Çünkü Melisa artık 10 yaşında bir genç kızdı!

“Seninle ben oldum”

Ceyda Düvenci, dünyalar tatlısı kızı Melisa için dün geceden itibaren kutlamalara başladı. Anlamlı bir mesajla Melisa’nın kendisi için önemini anlatan ünlü oyuncu, takipçilerini çok duygulandırdı.

Kızına, “En güzel kutlamam sensin. Her şey seninle başladı. Seninle ben ben oldum, anne oldum, yolumu buldum” diyen Ceyda Düvenci, Melisa’ya olan sevgisini dile getirdi. Bülent Şakrak da ondan aşağı kalmadı tabii ki!

“Yaşamayı senden öğrendim”

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak Melisa

Melisa’nın babası Ceyda Düvenci’nin eski eşi Engin Akgün. Ama Bülent Şakrak, Melisa’yla o kadar ilgilendi ki, Melisa artık “Benim iki babam var” diyor. Üstelik, Bülent Şakrak’ın böyle bir talebi olmamasına rağmen! O da kendisine “yaşamayı, direnmeyi ve üzerine gitmeyi” öğreten Melisa’yı güzel bir mesajla tebrik etti.

Ceyda Düvenci, doğar doğmaz beyin kanaması geçiren ve serebral palsili olan kızı Melisa’yı hep bir mucize olarak görüyor. Bugün de bunu gösteren bir paylaşım daha yaptı.

Mucizeler Günü!

Ceyda Düvenci

Ceyda Düvenci, bugün Budist takvime göre “Mucizeler Günü” olduğunu öğrenince paylaşmadan geçemedi.

Ceyda Düvenci story

Hep bir mucize olarak nitelediği Melisa’nın doğum gününün Mucizeler Günü’ne denk gelmesi gerçekten de çok anlamlı. İyi ki doğdun Melisa!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz