Güzel Şarkıcı Bengü’nün Küçük Kızı Zeynep’le Mutfak İmtihanı Sizi Çok Güldürecek: “Kek Yapalım Dedikten…”

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

Güzel Şarkıcı Bengü’nün Küçük Kızı Zeynep’le Mutfak İmtihanı Sizi Çok Güldürecek: “Kek Yapalım Dedikten…”

Güzel şarkıcı Bengü, Koronavirüs Pandemisini evinde genellikle kızıyla ilgilenerek geçiriyor. Uzun süredir sahnelerden uzak olan güzel şarkıcı her fırsatta şarkı söylemeyi ve sahneleri ne kadar özlediğini dile getirmeyi ihmal etmiyor.

Bengu

Hatta geçtiğimiz aylarda sahne özlemini Instagram’dan paylaştığı bir gönderi ile takipçileriyle paylaşan Bengü “Sanki sahneye çıkacakmış gibi tek başıma evde hazırlandım bugün… Yarıya kadar bitirdiğim kırmızı rujumu sürdüm ki en son ne zaman sürdüm hatırlamıyorum, ışıltılı küpelerimi taktım, şarkılarımı tek başına dinlemeyi çok sevmeyen ben, gözlerim dolu dolu her birini bağıra bağıra söyledim evde” açıklamasıyla sevenlerine içini dökmüştü.

blank

Bengü’nün YouTube Kanalı!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Bengü, önceki günlerde YouTube kanalını aktif olarak kullacağını Instagram hesabından duyurmuştu. Hatta YouTube kanalına uzun bir aradan sonra ilk şarkısını yüklemekten de geri durmadı! O şarkı ise bir dönemin efsanesi “Ağla Kalbim” oldu. Doktorlar dizisinin meşhur şarkısının akustik versiyonunu kanalına yükleyen Bengü; sevenlerine tatlı bir nostaljik anı hediye etti.

Bilenler bilir “Ağla Kalbim” şarkısı, bir neslin travması olarak bilinir ve olmayan aşk acısını çektirir. Bakalım Bengü’nün güzel sesinden başka hangi şarkıları dinleyeceğiz?

Bengü

Ancak güzel şarkıcının aktif olarak kullandığı tek sosyal ağ YouTube değil, Instagram hesabını gün içinde sık sık kullanan Bengü, özellikle kızıyla birlikte fotoğraf ve video paylaşmayı ihmal etmiyor.

Bengü ve Zeynep Mutfakta!

bengu ve kızı

Her gün kızı Zeynep’e elleriyle organik ve sağlıklı yemekler hazırlayan güzel şarkıcı; bu anları takipçileriyle paylaşıyor. Hatta birçok sosyal medya kullanıcısı Zeynep’i güzel şarkıcıya çok benzetiyor, ara sıra “kendini mi klonladın?” şeklinde yorumlarda eksik olmuyor güzel şarkıcının Instagram yorumlarında.

Gerçekten de çok benzemiyorlar mı? Anne kız maşallah size! Bugün ise kızı Zeynep’le kek yapmak için mutfağa giren Bengü; mutfaktan gönderi fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Ancak küçük Zeynep anladığımız kadarıyla mutfakta rahat durmamış!

Bengü'nün kızı Zeynep

Hal böyle olunca ortaya eğlenceli kareler çıktı. Fotoğraflarda; dağınık bir mutfak, kek malzemeleri ve kekten daha tatlı bir minik Zeynep görüyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz