96 Bin TL’lik Bilekliğiyle Olay Olay Danla Biliç’e Kerimcan Durmaz’dan Diss Geldi: “Güler Yüzüme…”

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

96 Bin TL’lik Bilekliğiyle Olay Olay Danla Biliç’e Kerimcan Durmaz’dan Diss Geldi: “Güler Yüzüme…”

Instagram dünyasının en bilinen fenomenlerinden olan Danla Biliç, geçtiğimiz gün koluna taktığı bileklikle olay oldu! En son Armağan Çağlayan’ın programında “Söylenenler kadar çok kazanmıyoruz!” açıklamasıyla herkesi dumur eden Danla Biliç’in neredeyse 100 bin TL değerindeki bileklik takması görenleri daha da dumur etti!

Danla Biliç

Danla Biliç’in Bilekliği!

Futbolculara “Send me number” mesajı atan ve daha sonrasında bu mesajları ifşa ederek ünlü olan Danla Biliç, birkaç yıldır YouTube ve Instagram’ın en tanınan isimlerinden biri haline geldi.

Danla Biliç

İlk zamanlar YouTube’ta makyaj videoları çeken Danla Biliç, konsept makyajlar ve eğlenceli sohbeti sayesinde oldukça büyük bir takipçi kitlesine ulaştı. Ardından da YouTube’u bırakarak Instagram’da Influencerlık yapmaya başladı. Aslında Danla Biliç’in pek içerik ürettiği söylenemez, günlük hayatından kesitler ya da işbirliği yaptığı markaların tanıtımları görüyoruz genelde.

Danla Biliç

Fakat elinde büyük bir kitlesi olan güzel fenomenin Instagram’da tam 5,6 milyon takipçisi var. Sık sık “kaydırmalı link” vermeyi ihmal etmeyen Danla Biliç, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın “Beni Gör” isimli programına konuk olmuş ve “Söylenenler kadar çok kazanmıyoruz” açıklamasını yapmıştı.

Ancak bu açıklamadan sonra yakın arkadaşlarıyla New York’a tatile giden Danla Biliç; oldukça lüks bir tatilin ardından Türkiye’ye döndü. Güzel fenomen; önceki hafta yaptığı Instagram paylaşımda ise kolunda “Cartier” markasının tam 96 bin TL değerindeki bilekliğiyle poz vermeyi ihmal etmedi.

Kerimcan Durmaz’dan Danla Biliç’e Diss

Tabii Danla Biliç’in “Söylenenler kadar kazanmıyoruz” açıklamasına tilt olanlar sadece bizler değildik. O dönem Amerika’da yaşamını sürdüren Kerimcan Durmaz; yeni şarkısı “Peşimde” de Danla Biliç’e de diss atmayı ihmal etmedi.

Bildiğiniz gibi Kerimcan Durmaz ve Danla Biliç’in arası iyi değil. Hatta bir dönem, Kerimcan Durmaz’a video sözü veren Danla Biliç; başka bir arkadaşı istemediği için sözünü tutmamıştı. Tabii güzel fenomenin bu tavrını, Kerimcan Durmaz unutmamış! Şarkısında ise şu sözlerle Danla Biliç’e diss attığı iddia ediliyor:

“Kolumda pırlantalar kamaştırır gözünü
Güler yüzüme sürtük tutmaz sözünü (Bitch)
Görüp ister Missoniden bikini (bikini)
Hesaplıyo kaç gecede birikir (birikir)
İlerliyor bir iki, bir iki, bir iki
Yapar birikim, olmak ister Kylie-Kim”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz