Ceyda Düvenci’nin “Rengarenk” Hayatı! Son Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı…

Aleyna

Haberler

31 Ekim 2020

Ceyda Düvenci’nin “Rengarenk” Hayatı! Son Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı…

Ceyda Düvenci’nin oğlu Okan Ali ile beraber yaptığı rengarenk paylaşım sosyal medyada olay oldu. Düvenci’nin sevimli oğluna anında binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Ceyda Düvenci

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, çocukları Melisa ve Okan Ali ile beraber Instagram’ın en eğlenceli ailelerinden birini oluşturuyor. Önceki evliliklerinde mutluluğu yakalayamayan çift, gerçek mutluluğu dizi setinde buldu. Aşkın Kanunu dizisinin setinde tanışan ikili kısa süre içinde evlenmeye karar verdi. Ceyda Düvenci’nin kızı Melisa’yla beraber bir aile olan çifte kısa süre sonra oğulları Okan Ali de katıldı!

Ceyda Düvenci’nin Büyük Cesareti!

Bülent Şakrak, Melisa ve Ceyda Düvenci

Ceyda Düvenci’nin kızı Melisa serebral palsi hastası. Bu nedenle normalden daha zorlu bir büyüme süreci geçirdi. Sürekli doktora gitmesi ve özel eğitim alması gerekiyordu. Bülent Şakrak da bu zorlu sürece, Melisa’nın “İki babam var” dediği kadar çok destek oldu. Sonra Ceyda Düvenci, mücadeleci ve cesur yanını gösteren bir şey yaptı. Bir çocuk daha doğurmak istedi!

Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak ve çocukları

Bu oldukça riskli bir hamilelikti çünkü Ceyda Düvenci servikal yetmezlik yüzünden daha önce erken doğum yaptı. Bu engelin üstesinden gelebilmek için bir ameliyat geçiren Düvenci, hamileliği boyunca pek çok riskle yüz yüze kaldı ama vazgeçmedi! Sonunda da ortaya bu güzel aile tablosu çıktı.

Artık Rengarenk Bir Hayatları Var!

Ceyda Düvenci, sonunda hayalini kurduğu hayata ve ailesine kavuştu. Mutluluklarını da sık sık eşi Bülent Şakrak’la beraber Instagram’dan paylaşıyor. Düvenci’nin son paylaşımı ise sevimli oğlu Okan Ali’nin de katkısıyla anında binlerce beğeni ve yorum aldı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Renk… iyi gelir…

Ceyda Düvenci (@ceydadvenci)'in paylaştığı bir gönderi ()

Çifte sevimli oğulları Okan Ali ve kızları Melisa ile beraber mutlu bir yaşam diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz